Etiketler

Yeni Malatyaspor Başkan Adayı İnan'dan Açıklama

İş adamı Mehmet İnan, Şimdi Birlik Zamanı...

Yeni Malatyaspor Kulüp Başkan Adayı Salik, Olurda Bu Kadar Olmaz

Değerli Basın Mensupları Mübarek Kadir Gecenizi Kutlar, Hayırlara Vesile Olmasını Dilerim.

Malatyaspor Başkan Adayı Salik,  Kulübü Zarara Uğratmıştır

Evkur Yeni Malatyaspor Kulübü Başkan Adayı Şevket Salik, Güçlü bir kadroyla Evkür Yeni Malatyaspor Başkanlığına adaylığını açıkladı.

MSMMMO Başkan Adayı Sevinç Keleş; Birlikte Değişimi Başaracağız

Malatya Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası başkan adayı Sevinç Keleş seçim öncesi meslektaşlarına iftar yemeği verdi.

Ekinci, Mahalle Toplantılarında Projelerini Anlattı

İYİ Parti Battalgazi Belediye Başkan Adayı Ali Ekinci, Hilaltepe, Dolamantepe ve İpek Caddesinde mahalle toplantısı gerçekleştirdi.

Gürkan, Şehrimizi Değerleriyle Birlikte Yöneteceğiz

Battalgazi Belediye Başkanı ve AK Parti Malatya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Selahattin Gürkan, "Bir şehir, değerleriyle yönetildiği zaman anlam kazanır.

Güder, 31 Mart’ta Sandıkları Patlatacağız

AK Parti Battalgazi Belediye Başkan Adayı Osman Güder, "Biz, milletimize hizmet etmek için bu yola çıktık.

Yeşilyurt Bizim Aşkımız, Sevdamız Ve Tutkumuz

Yeşilyurt Belediye Başkanı ve AK Parti Yeşilyurt Belediye Başkan Adayı Mehmet Çınar, "Yeni dönemde Yeşilyurt'umuzu 2023'e taşıyacak olan projelerimizi hayata geçireceğiz.

Başkan Adayı Mikail Sülük’ten Coğrafi İşaret Sözü

“Talep, Üretim, İstihdam ve Geliri Arttıracağız”

Altunkaya’dan Türkiye Emekliler Derneğine Ziyaret

(BBP) Büyük Birlik Partisi Yeşilyurt Belediye Başkan Adayı Ercan Altunkaya, Belediye meclis üyesi adaylarıyla birlikte Malatya Türkiye emekliler derneğini ziyaret ettiler.

Ekinci’den Taziye Çadırı Tepkisi

İYİ Parti Battalgazi Belediye Başkan Adayı Ali Ekinci seçim çalışmaları kapsamında Zafer Mahallesinde ve Kültür Mahallesinde açık hava toplantısı düzenledi.

Çınar, 31 Mart'ta Yeni Bir Zafer Kazanacağız

Yeşilyurt Belediye Başkanı ve AK Parti Yeşilyurt Belediye Başkan Adayı Mehmet Çınar, "31 Mart'ta yeni bir zafer kazanarak, 'Gönül Belediyeciliği' anlayışıyla milletimize hizmet etmeye devam edeceğiz" dedi.

Gürkan, 31 Mart'ta Malatya, Türkiye'ye Büyük Bir Ses Verecek

Battalgazi Belediye Başkanı ve AK Parti Malatya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Selahattin Gürkan, "Malatya'yı hep birlikte Süper Lig'e çıkartacağız" dedi.

Ekinci’ye Destek Artıyor 

İYİ Parti Battalgazi Belediye Başkan Adayı Ali Ekinci, seçim gezileri kapsamında Malatya Park AVM, Hanımı Çiftliği, Zafer ve Göztepe Mahallelerinde esnaf ziyareti yaptı, halkın sorununu dinledi. 

Gürkan, Malatya'yı Segment Atlatacağız, Bataklıkları Kurutacağız

Battalgazi Belediye Başkanı ve AK Parti Malatya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Selahattin Gürkan, "Bizim yolumuz ince, uzun ve meşakkatli.

Ekinci’den Temel Atma Töreni Tepkisi

İYİ Parti Battalgazi Belediye Başkan Adayı Ali Ekinci ER TV’de Yerel Seçim 2019 programının konuğu oldu.

Ercan Altunkaya; Daha Yeşil bir Yeşilyurt İçin Yola Çıktık

Büyük Birlik Partisi Yeşilyurt Belediye Başkan Adayı Ercan Altunkaya 31 Mart Yerel Seçimleri Kapsamında Ziyaret Ettiği Esnaf ve Vatandaşlara Yeşilyurt İçin Hazırladığı Projeleri Anlatarak Destek İstedi.

Gürkan, Malatya'da Oluşan Bu Tabloyu İyi Değerlendirmeliyiz"

Battalgazi Belediye Başkanı ve AK Parti Malatya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Selahattin Gürkan, "Malatya'da güzel bir tablo var.

Güder, Bütün Yeniliklere AK Parti İmza Attı

AK Parti Battalgazi Belediye Başkan Adayı Osman Güder, "AK Parti hükümetleri bugün birçok yeniliklere imza attı.

Ekinci’den Göstermelik Açılış Tepkisi

İYİ Parti Battalgazi Belediye Başkan Adayı Ali Ekinci, Nasuhi Caddesi, Mimar Sinan Caddesi ve Halep Caddesi üzerinde bulunan esnafları gezerek sorunlarını dinledi.

Tevazuuyla, Samimiyetle, Gayretle, Yürekten Çalışacağız

AK Parti Battalgazi Belediye Başkan Adayı Osman Güder, "Tevazuuyla, samimiyetle, gayretle, yürekten çalışacağız. Hep birlikte Battalgazi'mizde devralacağımız bayrağı daha ileriye taşıyacağız" dedi.

Hakan Bay, Memleketi İçin Çalışan Başkan Olacağız

Seçim çalışmaları kapsamında ERTV Ekranlarında Hülya Kaya'nın canlı yayın konuğu AK Parti Doğanyol Belediye Başkan adayı Hakan Bay oldu.

Akkurt, Saadet Partisi’ne İftira Atıyorlar, Bunu Yapanlara İtibar Etmeyin

Saadet Partisi Yeşilyurt Belediye Başkan Adayı Emine Akkurt seçim çalışmalarına devam ediyor.

Birlik Beraberlik İçerisinde İlçemizi Yöneteceğiz

AK Parti Battalgazi Belediye Başkan Adayı Osman Güder, "31 Mart'tan sonra belediye başkanı olursak, bayrak emin ellerde olacak. Birlik ve beraberlik içerisinde ilçemizi yöneteceğiz" dedi.

Yeşilyurt'umuzu Büyük Hedeflerle İlerlettik

Yeşilyurt Belediye Başkanı ve AK Parti Yeşilyurt Belediye Başkan Adayı Mehmet Çınar, "Yediden yetmişe girilmedik gönül, çalınmadık kapı bırakmayacağız" dedi. 

Gönül Belediyeciliği Destanını Bizler Yazacağız, Türkiye Okuyacak

Battalgazi Belediye Başkanı ve AK Parti Malatya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Selahattin Gürkan, "Gönül belediyeciliği destanını Akçadağ, Malatya yazsın istiyoruz.

Ekinci’den Sorunlarınız, Sorunlarımızdır Vurgusu

İYİ Parti Battalgazi Belediye Başkan Adayı Ali Ekinci seçim çalışmalarına yoğun bir şekilde devam ediyor.

Marasalı, Adaletin Olmadığı Yerde Ekonomi Olmaz

Saadet Partisi Malatya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Osman Cemali Marasalı, Akçadağ’ın Ören Mahallesi’nde esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi. Yerel yönetimleri eleştiren Marasalı, ilçelere hizmet yapılmadığını söyledi.

Gürkan, Yönetim Anlayışımız Adil, Adaletli, Şeffaf ve Aleni Olacak

Battalgazi Belediye Başkanı ve AK Parti Malatya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Selahattin Gürkan, "Sistem objektif, berrak, şeffaf, denetlenebilir ve herkesi aleni olacak.

Güder, Battalgazi'mizi Daha da Geliştireceğiz

AK Parti Battalgazi Belediye Başkan Adayı Osman Güder, "Battalgazi'de, büyükşehirde AK Parti'mize, Cumhur İttifakı'na destek istiyoruz. Türkiye'de rekor kırmak istiyoruz" dedi.