Siyaset

Siyaset Haberleri

Yılmaz, Milletin İradesiyle Türkiye’de İyi’ler Kazanacak      

 İyi Parti Malatya İl Başkanı Hakan Yılmaz Ekonomik Krizin artık her kesimi tedirgin ettiğini belirterek” 20 yıldır İktidar Olup ülkeyi yönetenlerin getirdiği son durum ortada” diyerek aşırı zam ve hayat pahalılığına sert tepki gösterdi.

Başkan Yıldız, Ekmek Artık Lüks Gıda Olmuştur

İYİ Parti Yeşilyurt İlçe Başkanı Serdar Yıldız ve Yönetim Kurulu üyeleri Malatya Fırıncılar ve Unlu Mamül İmalatçılar Odası Başkanı Mehmet Büyükelçi’yi ziyaret etti.

DEVA Partisinden Ekmek Zammıyla İlgili Açıklama

 Toprak Mahsulleri Ofisi’nin (TMO) ekmekteki fiyat artışını durdurmak için uyguladığı çift fiyat ekmek üreticisi esnaflarımıza çare olmadı ve maliyet artışlarını önleyemedi.

Başkan Yılmaz, Seçimler Ne Zaman Olursa Olsun, Biz Hazırız

İYİ Parti Genel Merkezinde düzenlenen  “ İl Başkanları Toplantısı “, Genel Başkan Meral Akşener’in de katılımı ile yapıldı.

Milletvekili Çalık, TCDD 5 Bölge Müdürlüğü Taşınacak

AK Parti Merkez Karar Yönetim Kurulu Üyesi ve Malatya Milletvekili Öznur Çalık, TCDD Malatya 5.Bölge Müdürlüğü ve lojmanlarının kentte yeni bir alana taşınacağını ve mevcut alanında şehre kazandırılacağını söyledi.

Ağbaba, Yangın Seyretme Değil, Yangın Söndürme Uçağı Alın

Marmaris Yanıyor, Saray Milletin Parasını Müzik Eşliğinde Yiyor...

Saadet Partisi Yeşilyurt İlçe Başkanlığı Çalışmalarını Hızlandırdı

Saadet Partisi Yeşilyurt İlçe Başkanlığı çalışmalarını hızlandırdı. İlçe aylık divan toplantısını İlçe Başkanı Sinan Erarslan Bey’in Başkanlığında gerçekleştirerek heyecan tazeledi.

Milletvekili Tüfenkci Orduzu'da Vatandaşlarla Bir Araya Geldi

Battalgazi Mahallesi sakinleriyle yakından ilgilenen Tüfenkci, onların talep ve sorunlarını dinledi.

Kiraz, Milyonlarca Kişi E-Hacizle Rehin Alındı

CHP Malatya İl Başkanı Enver Kiraz borcundan ötürü banka hesaplarına bloke konulan milyonlarca kişinin, e-hacizle rehin alındığını belirtti.

Büyük Birlik Partisinden Akçadağ'da Halk ve Esnaf Ziyaretleri

Büyük Birlik Partisi Akçadağ İlçe Başkanımız Arif Koyun ve Kıymetli Yönetiminin Daveti Üzerine, Akçadağ İlçesinde Halk ve Esnaf Ziyaretleri yapıldı.

İsveç’ten Hasta Getirenler, Malatya’daki Ambulansı Alıyor

Malatya’ya Bu Kez ‘de  Ambulans Helikopter Darbesi...

Başkan Kazgan'dan Büyük Birlik Partisine Ziyaret

Akçadağ Belediye Başkanı Ali Kazgan, Büyük Birlik partisi Malatya İl Başkanlığına Ziyaret. Akçadağ Belediye Başkanı Ali Kazgan, Büyük Birlik Partisine yaptığı ziyaretle ilgili, Büyük Birlik Partisi Malatya İl Başkanlığı Tarafından yapılan açıklama şöyleöyle.

Büyük Birlik Partisine Toplu Katılım

Büyük Birlik Partisine Toplu Katılım Nedeniyle, Parti Binasında Tören Düzenlendi.

Gelecek Partisi Malatya İl Başkanlığından Açıklama

Gelecek Partisi Malatya İl Başkanı Dr. Ahmet Ercan Uçkan’dan Basın Açıklaması.

Başkan Canbay, İnsanca Yaşam Manifestosu

Muhterem kardeşlerim; İşte bugün burada İnsanca Yaşam Manifestomuzu ilan ediyoruz. İktidara geldiğimizde, vatandaşlarımız tarafından yetkiyi aldığımızda;

Başkan Uçkan, Prof.Dr. Davutoğlu’nun Ziyaretini Değerlendirdi

Gelecek Partisi Dr. Ahmet Ercan Uçkan, Sayın Genel Başkanımız Malatya’da Önemli Tesbitlerle Ayrıldı”

Başkan Yalçın'dan Özkan'a Kınama

Doğru Partisi Malatya İl Başkan Ahmet Turtan Yalçın Yeni Malatya Sporu Mali Kongresinde Divan Başkanı olan Mehmet Duran Özkan’ı sert bir dille eleştirdi.

Yeni Malatyaspor’u Bu Hale Düşürenlerden Hesap Sorulsun

İYİ Parti Malatya İl Başkanı Hakan Yılmaz, yazılı bir açıklama yaparak, Yeni Malatyaspor’u bu hale getirenlerden hesap sorulması  gerektiğini söyledi.

Başkan Karaman, Malatya’da Gücümüze Güç Katıyoruz

Büyük Birlik Partisi Malatya İl Başkanı Abdulvahap Karaman, Büyük Birlik Partisi Eski İl Başkanı Sedat Alataş, Kadın Kolları İl Başkanı Aysun Avcu,  Yeşilyurt İlçe Başkanı Şinasi Yılmaz, Battalgazi İlçe Başkanı Abdulvahap  Daşkıran, Yönetim kurulu üyeleriyle birlikte, Gazetecilerle bugün parti binasında kahvaltıda bir araya geldiler.

Toplam 735 haber.