Etiketler

Dodurka, Dünya Veteriner Hekimler Gününü Kutladı

İstanbul Rumeli Üniveristesi Rektörü Veteriner İç Hastalıklar Ve Psikoloji Uzmanı Prof.Dr. H.Tamer DODURKA Dünya Veteriner Hekimler Gününe Özel Yazılı Açıklamada Bulundu.

Malatya Idmanyurdu Kulübü'nde Görev Değişimi

Bölgesel Amatör Lig 2. Gurupta Mücadele eden Malatya idmanyurdu Spor Kulübü Teknik Direktör Olarak İsmail Tekin İle Anlaştı.

Teknik Direktör Hayati Palancı İle Sözleşme İmzalandı

“Hep Birlikte El Ele Vererek Malatya’yı En İyi Şekilde Temsil Edeceğiz”

Malatya İdmanyurdu Spor Teknik Direktör Özcan’la Anlaştı

Malatya İdmanyurdu Spor Kulüp Başkanı Teoman Mutlu, 3.lig için alt yapıyı oluşturmaya başladı ve takımın başına Teknik Direktörlüğüne Mehmet Atilla Özcan’ı getirdi.

Alt Sıralarla Bağımız Tamamen Koptu

Evkur Yeni Malatyaspor Sportif Direktörü Ali Ravcı: "Bundan sonraki süreçte Akhisarspor maçıyla birlikte 4 haftalık bir zamanımız var.

Yeni Malatyaspor'da Erol Bulut İle Yollar Ayrıldı

Evkur Yeni Malatyaspor'da teknik direktör Erol Bulut dönemi sona erdi. 

Trabzonspor Maçı Final Niteliğinde

Evkur Yeni Malatyaspor Teknik Direktörü Erol Bulut: "Trabzonspor maçı final niteliğinde. Orada tüm gücümüzü sahaya yansıtacağız"

Şahin: "Bugünkü Atmosfere Baktığımızda, Alınan 1 Puan Bizim İçin İyi"

Evkur Yeni Malatyaspor Teknik Direktörü Erol Bulut: "Böyle maçlarda yakaladığınız pozisyonları değerlendiremediğiniz zaman, kazanamıyorsunuz"

Çınar, “Yeşilyurt Teknik Kampüsünün Ulaşımını Raylı Sistem Sağlayacağız”

Başkan Çınar İle Rektör Karabulut, Turgut Özal Üniversitesi Yeşilyurt Kampüsünde İncelemelerde Bulundu...

"İyi Başlayıp Galip Geleceğiz"

Evkur Yeni Malatyaspor Teknik Direktörü Erol Bulut: "Kayserispor maçı, ilk saniyesinden sonuna kadar iyi başlayıp, iyi bitirmek isteyeceğimiz bir karşılaşma olacak"

Milletvekili Fendoğlu’ndan Rektör Karabulut’a Ziyaret

Fendoğlu’ndan Rektör Karabulut’a ziyaret: “Malatya milletvekili olarak üniversitemizin yanındayım”

Rektör Karabulut'tan ilkokul öğrencisine ziyaret

Malatya Turgut Özal Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Aysun Bay Karabulut, okuma yazma öğrenip kendisine tebrik kartı gönderen birinci sınıf öğrencisini okulunda ziyaret etti.

Gençlik ve Eğitim Derneği’nden Rektör Karabulut’a Ziyaret

Gençlik ve Eğitim Derneği Genel Başkanı Ahmet Bayduz ve yönetim kurulu üyeleri, Malatya Turgut Özal Üniveristesi Rektörü Prof.Dr. Aysun Bay Karabulut'u ziyaret etti.

Milletvekili Fendoğlu’ndan Rektör Kızılay’a Ziyaret

MHP (Milliyetçi Hareket Partisi) Malatya Milletvekili Mehmet Fendoğlu Yılın İlk Ziyaretini İnönü Üniversitesi Rektörü Ahmet Kızılay’a Yaptı.

Başkan Dağ, Yerel Basına Yapılan Tehditi ve Çirkin Saldırıyı Kınıyoruz

Anadolu Basın Birliği Malatya Şube Başkanı Zeki Dağ, Evkur Yeni Malatyaspor’un Sosyal Medya ve İletişim Direktörü Ali Karadeniz’in ‘Yerel basının bir an önce ayağını denk alıp haddini bilmesi lazım’ açıklamaları için bir kınama mesajı yayınladı.

Kayısı ve Tarım Projeleri Bakan Dr. Pakdemirli’ye Sunuldu

Tarım ve Orman Bakanı Dr. Bekir Pakdemirli ile görüşen Malatya Turgut Özal Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Aysun Bay Karabulut, üniversitenin kayısı ve tarımsal çalışmalara ilişkin projeleri hakkında bilgi vererek, destek talebinde bulundu.

"Ligde ilk 6'da yer bulmaya çalışacağız"

Evkur Yeni Malatyaspor Teknik Direktörü Erol Bulut, Spor Toto Süper Lig'in ikinci yarısında mevcut konumların korumak için transfer yapmaları gerektiğini söyledi.

Karabulut; “Engelli Ve Özel Bireyler İle Aileleri Mutlu İse, Toplumda Mutludur”

Malatya Turgut Özal Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Aysun Bay Karabulut, “Eğer engelli ve özel bireyler ile aileleri mutlu ise, toplumda mutludur.” dedi.

Eski Milletvekili Kılıç’tan Rektör Prof. Dr. Karabulut’a Ziyaret

“Malatya’da 7’den 70’e herkesin kucakladığı ve sahiplendiği, bir üniversiteyiz”

Vali Baruş, Prof.Dr. Bay Karabulut’u Ziyaret Etti

Vali Aydın Baruş, Malatya Turgut Özal Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Aysun Bay Karabulut’u ziyaret etti.

Vali Baruş'tan Rektör Kızılay'a İade-İ Ziyaret

Valiler Kararnamesiyle Malatya Valiliğine atanan Vali Aydın Baruş, İnönü Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Kızılay'a iade-i ziyarette bulundu.

Başkan Gürkan, Sanat Camiası İle Bir Araya Geldi

Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, 8. Malatya Uluslararası Film Festivali kapsamında Malatya’ya gelen uluslararası festival direktörleri, yönetmenler ve sanatçılarla bir araya geldi.

Milli Beka Hareketi Rektör Aysun Bay Karabulut’u Ziyaret Etti

Malatya’da ziyaretlerine devam eden Milli Beka Hareketi , Turgut Özal Üniversitesi Rektörlüğüne atanan Aysun Bay Karabulut’u makamında ziyaret ederek yeni görevinde başarılar diledi.

Rektör Prof. Dr. Karabulut’tan Vali Baruş’a Ziyaret

 Malatya Turgut Özal Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Aysun Bay Karabulut, son valiler kararnamesi ile Malatya Valiliğine atanan Vali Aydın Baruş’u ziyaret ederek, görevinde başarılar diledi.

Rektör Kızılay’dan Vali Baruş’a “Hayırlı Olsun” Ziyareti

İnönü Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Kızılay, Vali Aydın Baruş’u ziyaret etti.

Karabulut; “Bilimsel Çalışmaların Topluma Sunulması Önemlidir”

Malatya Turgut Özal Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Aysun Bay Karabulut, “Elimizdeki kaynakların ürüne ve topluma hizmete dönüştürülmesi bizlerin en önemli görevidir, kalitenin göstergesidir. 

Rektör Karabulut, Öğrencileri Bilimsel Çalışmalara Dahil Edeceğiz

Malatya Turgut Özal Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Aysun Bay Karabulut, “Türkiye’nin ekonomisinin daha iyi noktalara ulaşması tarımdan geçiyor.

Karabulut, “MYO’lar Bizim Olumlu Ve Gelişmeye Açık Yönümüzdür”

Malatya Turgut Özal Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Aysun Bay Karabulut, Arapgir Meslek Yüksekokulu’nda incelemelerde bulundu.