Teknik Direktör Hanurcu' dan Online Seminer

Türkiye Karate federasyonu   7. Dan 5. Kademe teknik direktör Hayrettin Hamurcu'dan  ONLİNE Karate Semineri devam etmektedir.

PAYLAŞ

Malatya Karate ONLİNE Gelişim Semineri 31.01.2021 tarihinde Pazar günü saat: 19:00 da zoom programı üzerinden,  verilecektir. Tüm Malatya Karate antrenörleri hakemleri ve öğrencileri seminere davetlidir.

 

Türkiye Karate Federasyonu bağlı www.malatyakarate.com haber sitesinin organize ettiği, Karate federasyonun herkes tarafından sevilen saygı duyulan, hocası, Sensei Hayrettin Hamurcu’dan bu hafta sonu Malatyalı karatecilerin evlerine uzaktan ONLİNE ile misafir olacaktır. Yıllarca bir çok alanda emek vermiş kendini yetiştirmiş ve Malatyalılara her zaman gönül kapısını açıp tüm bilgi ve birikimlerini paylaşmış olan, Hamurcu  pandemi döneminde  Karateci çocukların,  teknik taktik ve savunma konusunda  gelişmeleri  İçin, kata, teknikleri ve geçişler üzerine bire bir  soru cevap şeklinde,  zoom  programında canlı yayın da en güncel bilgilerini Malatyalı Karatecilere aktaracaktır.

MALATYA BİRLİK GAZETESİ

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN