Etiketler

Fendoğlu, Esnafa Verilen Krediler Kolaylaştırılsın

MHP Malatya Milletvekili Mehmet Fendoğlu Malatya’da Bölgemizdeki KAYISI üreticisi olan Çiftçilerimize yaklaşan hasat döneminde can suyu olacak faizsiz kredi imkânı acilen sağlanmalı, Çiftçilerimizin önceden çekmiş oldukları kredilerinde sıfır faiz uygu...

Garanti BBVA Mobil'den İstanbulkart'a Yükleme Yapma İmkanı

Garanti BBVA Mobil kullanıcıları, İstanbulkart'larına para yüklemenin yanı sıra bakiye sorgulaması da yapabilecek

Gürkan, Okuduğumuz Kitapların Bize Yol Haritası Göstermesi Gerekir

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, Kredi Yurtlar Kurumunda kalan öğrenciler ile ‘Zoru Başaranlar’ Programında buluştu.

Yurttaki Öğrencilerden Barış Pınarı Harekatı'na Destek

Malatya'da, Kredi ve Yurtlar Kurumunda kalan öğrenciler, Barış Pınarı Harekatı'na katılan Mehmetçik için odalarının ışıklarıyla "Barış" yazısı oluşturdu

Esnaf ve Sanatkarların Prim Sorunu

Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatif Başkanı, Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatif Bölge Birlik Başkan Vekili TESKOMB Denetim Kurulu Üyesi Ali Evren’den Açıklama. Başkan Ali Evrenin Açıklaması Şöyle.

Berger: Yaklaşık 85 Milyon Lira Hibe Kredi Verilecek

33 Ayda Tamamlanacak Olan Projeye Yaklaşık 85 Milyon Lira Hibe

Yurt Dışı Kredili Hayvan Talepleri Konulu Toplantı Yapıldı

Malatya Koyun Keçi Yetiştiricileri Birlik Başkanı İhsan Akın, yurt dışı kredili hayvan talepleri ile ilgili tüm kurumların olduğu bir toplantı yaptı.

Çatalkaya, Seçimler Adaletli Yapılmalıdır

Çatalkaya, esnaf kredi kefalet seçimin sağlıklı yapılmadığını dile getirdi.

ESKKK Başkanlığına Yeniden Evren Getirildi

Malatya Esnaf ve Sanatkârlar Kredi Kefalet Kooperatifi (ESKKK) Başkanlığına yeniden Ali Evren getirildi.

Vali Kaban, Vakıf Ve Derneklere İade-İ Ziyarette Bulundu

Vali Ali Kaban, S.S. 21. Bölge Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifleri Birliği Başkanı İsmet Bayram’a iade-i ziyarette bulundu.

Başkan Avşar’dan Ali Evren’e Ziyaret

MHP (Milliyetçi Hareket Partisi) İl Başkanı R.Bülent Avşar ve yönetimi Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kooperatifi Başkanı Ali Evren'e iade-i ziyarette bulundu.

Şube Müdürlerinden Malatya TESKOMB’a Ziyaret

Malatya S.S. 21. Bölge Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifleri Birliği yeni hizmet binasının satın alınmasıyla birlikte taşınması sonucu hayırlı olsun ziyaretleri devam ediyor.

Başkan Evren, İl Dışında Gelen Misafirleri Ağırladı

Aydın Nazilli Esnaf ve Sanatkârlar Kredi Kefalet Kooperatif Başkanı, Oda Başkanları ile beraber gelen 45 kişilik heyet ilimizi ziyarete geldiler.

Vali Kaban, Bölge Müdürlerini Ziyaret Etti

Vali Ali Kaban, Tarım Kredi Kooperatif Bölge Müdürlüğü, Maden Teknik Arama Orta Anadolu IV. Bölge Müdürlüğü, Vakıflar Bölge Müdürlüğü ve Doğa Koruma Milli Parklar 15. Bölge Müdürlüğünü ziyaret etti. 

Bakan Tüfenkci, Esnafa Yeni Kredinin Detaylarını Anlattı

Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, Başbakan Binali Yıldırım’ın grup toplantısında açıkladığı esnaf kredilerinin detayını anlattı, “kredi limitini artırıyoruz işyerinde kiracı olan esnafı işyeri sahibi yapıyoruz” dedi.

Küçük Sanayi Sitesi’nde Aşure İkramı

Malatya Esnaf ve Sanatkarlar Kredi kefalet Kooperatifi ve Malatya Ağaç Sanatkarları Esnaf Odası Başkanı Ali Evren tarafından Küçük Sanayi Sitesi’nde Muharrem Ayı nedeniyle Aşure ikram etkinliği düzenlendi.

Bakan Tüfenkci, Esnafa 21,6 Milyarlık Rekor Kredi Desteği

Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, yılın ilk yedi ayında Halkbank kaynaklarından esnaf ve sanatkâra sağlanan faiz indirimli kredi hacminin 21,6 milyar lirayı aştığını bildirdi.

Başkan Gürkan,İsmet Bayram’a Ziyarette Bulundu

Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, Esnaf Sanatkarlar ve Kredi Kefalet Kooperatifi Bölge Birliği Başkanı İsmet Bayram’ı ziyaret etti.

Faizsiz KOSGEB Kredilerinde Skandal Bir Gerçek

Faizsiz KOSGEB Kredilerinde Skandal: Bankalar Milyonları Cebine İndirmiş...

BDDK'dan Banka Ve Kredi Kartlarında Değişiklik

Mevcut yönetmeliğin 18 inci maddesinin ikinci fıkrasında değişiklik yapıldı.