Başkan Dağ'dan 10 Kasım Atatürk'ü Anma Mesajı

PAYLAŞ
Başkan Dağ'dan 10 Kasım Atatürk'ü Anma Mesajı
Malatya Birlik Gazetesi - MALATYA BİRLİK GAZETESİ

Anadolu Basın Birliği Malatya Şube Başkanı Zeki Dağ,  Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu, dünyanın tanıdığı büyük devlet adamı Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün vefatının 83. yıldönümü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.


Anadolu Basın Birliği Malatya Şube Başkanı Zeki Dağ,  Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün vefatının yıldönümü dolayısıyla yayınladığı mesajında, "Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin ilk Başkanı, Kurtuluş Savaşı’mızın Başkomutanı ve Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü, aramızdan ayrılışının 83. yılında sevgi, saygı ve rahmetle anıyoruz. 

Türk milletine çağdaş ve bağımsız bir Türkiye bırakan Büyük Önder Atatürk'ü bugün daha iyi anlıyoruz. Milli Mücadele günlerinde Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün önderliğinde birlik ve beraberlik içerisinde bu toprakları vatan yapan milletimiz, bugün de Atatürk'ün bize bırakmış olduğu çağdaş ve bağımsız Türkiye'mizin bölgesinin gelişmiş ülkeler arasında yerini alması için aralıksız çalışmaya devam etmektedir. 

Anadolu Basın Birliği Malatya Şube Başkanı Zeki Dağ,  Bu Düşüncelerle, Vefatının 83. Yıl Dönümünde Cumhuriyetimizin Kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü, Silah Arkadaşları İle Vatan Toprakları İçin Canlarını Feda Eden Şehitlerimizi Ve Gazilerimizi Rahmetle, Minnetle Anıyorum.
 
Zeki DAĞ
Anadolu Basın Birliği 
Malatya Şube Başkanı

  • Etiketler
HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN