Milliyetçi Hareket Partisi Teşkilatı'nın Hekimhan Çıkarması

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Malatya İl Teşkilatı güne Hekimhan çıkarması ile başladı.

PAYLAŞ
Malatya Birlik Gazetesi - MALATYA BİRLİK GAZETESİ

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Malatya İl Teşkilatı güne Hekimhan çıkarması ile başladı. MHP Malatya Milletvekili Mehmet Celal Fendoğlu, MHP İl Başkanı Mesut Samanlı, MHP MYK Üyeleri Ömer Ekici ve Eyüp Gönültaş, İlçe Başkanları ve Malatya İl Yönetim Kurulu Üyeleri’nin Hekimhan ziyareti göz doldurdu. Hekimhan İlçe Başkanı ve İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri’nin yanı sıra, İlçe sakinleri de Teşkilatı büyük bir coşkuyla karşıladı. Başkan Samanlı “ Bugün teşkilat olarak büyük ve haklı bir gurur yaşıyoruz; çünkü Hekimhan ilçemizin henüz girişinde başlayan ve tüm ziyaretimiz süresince içimize sirayet eden bir ilginin ve alakanın muhatabı olduk. Bu ilgiyi görüp birlik olmamak, çok daha güçlü olmamak elde değil. Aynı ilgiyi Kuluncak ilçemizde de görmek bizlere daha çok çalışma azmi veriyor. Dik duran ve parlayan gözlerle bizleri karşılayan her bir dava arkadaşımız, Milliyetçi Hareket’in güç ve ihtişamının müsebbibidir.” dedi. Başkan Samanlı’nın ziyaretlere ilişkin diğer açıklamaları şöyle;

MALATYAMIZIN GÜZEL İLÇESİ, CEVİZ DİYARI, HEKİMHAN’DAYIZ

“ MHP Malatya İl Teşkilatı olarak artık çok daha güçlü olduğumuzun altını her seferinde çiziyoruz. Bu gücü artık meydanlarda, hemşehrilerimizle paylaşıyor olmaktan gurur duyuyoruz. Tüm Teşkilat mensuplarımızın iştirak ettiği bu ziyaretlerde büyük ve coşkulu kalabalıklarla karşılaştık. Bu yüzden, bugün teşkilat olarak büyük ve haklı bir gurur yaşıyoruz; çünkü Hekimhan ilçemizin henüz girişinde başlayan ve tüm ziyaretimiz süresince içimize sirayet eden büyük bir ilginin ve alakanın muhatabı olduk. Bu ilgiyi görüp birlik olmamak, çok daha güçlü olmamak elde değil. Aynı ilgiyi Kuluncak ilçemizde de görmek ziyadesiyle mesut etti. Dava arkadaşlarımızın eski küskünlüklerini bırakıp yeniden aramızda döndüklerini görmek, bizlere daha çok çalışma azmi veriyor. Dik duran ve parlayan gözlerle bizleri karşılayan her bir dava arkadaşımız, Milliyetçi Hareket’in güç ve ihtişamının müsebbibidir.”

Hekimhan’daki coşkulu karşılamanın ardından ilçe merkezinde esnaf ziyaretleriyle meşgul olan MHP İl Teşkilatı, daha sonra Hekimhan İlçe Kaymakamı Muhammed Öztaş’ı ziyaret etti. Kaymakamın sıcak karşılamasının ardından, Hekimhan Devlet Hastanesine geçen İl Teşkilat mensupları; başta Hastane Başhekimi Sayın Hulusi Şahin olmak üzere tüm sağlık personelini ziyaret edip, yaptıkları çalışmalardan ötürü takdir ve teşekkürlerini ilettiler. Buradaki ziyaretlerini tamamladıktan sonra İlçe MHP binasında toplantı yapıp, istişarelerde bulunan Teşkilat büyükleri yönlerini Kuluncak İlçesine çevirdiler.

KULUNCAK GİRİŞİNDE KURBANLARLA KARŞILANDILAR

Kuluncak girişinde de Kuluncak Belediye Başkanı, MHP Kuluncak İlçe Başkanı, İlçe Yönetim Kurulu üyeleri ve coşkulu bir kalabalıkla karşılanan MHP İl Teşkilatı, vatandaşın takındığı tutum ve tavırlardan ötürü oldukça hoşnuttu. Bu sevgi selinden oldukça memnun olduklarını ileten Başkan Samanlı; “Attığımız her adımda, kurduğumuz her cümlede bu coşku ve sevgi seli ile karşılaşmak bizi oldukça memnun ediyor. Milliyetçi Hareket Partisi’nin yurt genelinde hedeflediği en mühim şey hiç şüphesiz vatandaşın bu samimiyetine ve ilgisine mazhar olmaktır. Bizler de bunu güzel şehrimizde başarabildiğimiz için oldukça mutlu ve gururluyuz. Bu zamana kadar gezdiğimiz hiçbir yerde tiyatro çeviren ya da ‘açız!’ sloganları atan kimselerle karşılaşmamış olmamız da oldukça manidar; demek ki tezgahlanmadıkça bu tarz vakalar zuhur etmiyormuş, Malatyalı hemşehrilerimiz de bunları hal, hareket ve tavırlarıyla teyit etmiş oldu.

Hekimhan’daki coşkunun aynısını Kuluncak ilçemizde de görmek tarifsiz bir güç verdi. MHP İl Teşkilatı olarak ilk durağımız Kuluncak Belediyesi oldu. Kuluncak Belediye Başkanımız Erhan Cengiz beyin misafiri olduk. Karşılama esnasında, Kuluncak girişinde Teşkilatımız için kurbanlar kesen ve güler yüzünü eksik etmeyen Belediye Başkanımıza müteşekkiriz.

KULUNCAK’TA YENİ PARTİ BİNALARININ AÇILIŞINI YAPTILAR

Kuluncak ziyaretimizde, partimiz için hayırlı bir işi de nihayete erdirdik ve MHP Kuluncak İlçe Başkanlığımızın yeni binasının açılışını yaptık. Açılışını yapmış olduğumuz yeni parti binamızı gezip, istişare toplantımızı yaptıktan sonra İlçe muhtarlarımız ile toplantı yapıp mevcut sorunları ve çözüm yollarını yordadık. Yüce meclisimize iletmemiz gereken sorunlar hakkında gereken bilgi ve belgeleri derledik. Toplantı sonrası İlçe Kaymakamımız Alparslan Sözen ile görüşüp, misafirperverliğine şahitlik ettik. Daha sonra en hoşnut olduğumuz işe; esnaf ve vatandaş ziyaretlerimize başladık. Hemşehrilerimizin fikirlerini ve taleplerini önemsediğimiz için hemen her yerde uzun uzun esnaf ziyaretleri yapıyoruz. Gördüğümüz büyük sevgi seline de ancak bu tutumun yakışacağını düşünüyoruz. Gereken ehemmiyeti göstermek, her zaman bizim en büyük gayemiz olmuştur.

MHP Malatya İl Başkanı olarak kıymetli vekilimiz Mehmet Celal Fendoğlu, değerli MYK üyelerimiz Ömer Ekici ve Eyüp Gönültaş, birbirinden kıymetli Yönetim Kuru Üyelerimiz ve İlçe Başkanlarımıza teşekkürlerimi iletiyorum. Ziyaretlerimiz esnasında hemşehrilerimizden aldığımız tepkiler gösteriyor ki Malatya İl Teşkilatı olarak doğru yoldayız. Yine yoğun bir gün geçirdik ama yorulmadık. Teşekkürler Malatya.” dedi.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN