Fırat Edaş, Malatya'da Yatırımlarına Devam Ediyor

Fırat Edaş, Kaliteli Ve Kesintisiz Enerji Hizmeti Sunma Amacıyla, Malatya'nın Yeşilyurt İlçesindeki Kuyulu Mahallesi İçin Yaklaşık 900 Bin Tl'lik Yatırım Gerçekleştirdi. Şirket, Bu Kapsamda Malatya'nın Pek Çok Noktasındaki Çalışmalarını Aralıksız Sürdürüyor.

PAYLAŞ
Fırat Edaş, Malatya'da Yatırımlarına Devam Ediyor
Fırat Edaş, Kaliteli Ve Kesintisiz Enerji Hizmeti Sunma Amacıyla, Malatya’nın Yeşilyurt İlçesindeki Kuyulu Mahallesi İçin Yaklaşık 900 Bin Tl’lik Yatırım Gerçekleştirdi. Şirket, Bu Kapsamda Malatya’nın Pek Çok Noktasındaki Çalışmalarını Aralıksız Sürdürüyor.
Malatya Birlik Gazetesi - MALATYA BİRLİK GAZETESİ

Fırat EDAŞ, kesintisiz enerji arzı parolasıyla Malatya’nın birçok noktasında yatırımlarına devam ediyor. Sürdürülebilir ve kaliteli enerji hizmeti noktasında Malatya’da çalışmalarını hızlandıran Fırat EDAŞ, il genelinde yatırım programı kapsamında planladığı çalışmaları tamamlamaya devam ediyor. 

Programına aldığı Malatya’nın Yeşilyurt ilçesindeki Kuyulu mahallesinde 12.3 kilometrelik AG+OG havai hat, 285 direk ve 2 adet 100 KVA gücünde yeni trafo ile yaklaşık 900 bin TL’lik yatırım gerçekleştiren Fırat EDAŞ, bölgeye alternatif besleme hattı tesisi sağlamanın yanı sıra, bölgeyi besleyen dağıtım trafolarının yenileme çalışmalarını da gerçekleştirerek enerji arzını sağladı.

7/24 çalışan ekipleri ile kaliteli ve kesintisiz elektrik dağıtım hizmeti sağlamayı hedefleyen Fırat EDAŞ, müşterilerinin talep ve beklentilerini en iyi şekilde karşılamak için çalışmalarını artırarak devam ettireceğini ifade etti.

  • Etiketler
HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN