Yeni Malatyaspor Sahipsiz Değildir!!

PAYLAŞ
Malatya Birlik Gazetesi - MALATYA BİRLİK GAZETESİ

Yeni Malatyaspor Eski Yöneticilerinden İş İnsanı Adnan Çoban, Yeni Malatyaspor Kongre Kararı Aldığı Taktirde Bilgi ve Birikimimizle ve Tecrübemizle Yeni Malatyaspor Kulüp Başkanlığına ve Yönetimine Aday Olacaklarını  Söyledi.

İş İnsanı Adnan Çoban, Yaptığı Açıklamada, Yeni Malatyaspor'un kötü gidişi Malatya'daki Malatya'lıları çok üzdüğü gibi bizim gibi Gurbette Malatya hasreti çeken tüm Malatya'lıları çok üzmektedir.  yeni Malatyaspor yarın çok önemli  hayati önem taşıyan bir Galatasaray maçına çıkacak. Bizlerde taraftarlarımızla birlikte türübündeki yerimizi alıp takımımızı destekleyeceğiz. İnşallah Galatasaray maçından galip gelip kötü gidişata son  veririz.  Bizim için yönetimde olup olmamamız  önemli değil biz her zaman Malatyamızın Yeni Malatuyaspor'umuzun emrindeyiz. 

Malatya'mız Malatya halkı , Malatyaspor taraftarları ve Yeni Malatyspor Kulübü köklü değerlere sahiptir. Son iki yılda yaplıan idari ve mali yanlışlar , parçalanmalar, bölünmeler , güvensizlik,tahrip edilen değerler , takımın marka değerinin düşmesi , sportif başarısızlık, Malatya İş İnsanları olarak bizleri ziyadesiyle üzmüştür.

İş İnsanı Adnan Çoban, Hedefleri olan bir yönetim anlayışı ile ayrıştırıcı değil ,tüm şehirle bütünleşip , birleşip,güven ortamını kurmak,sözde değil, özde birliği sağlamak,birlikte yönetmeye , bilgi birikimimizi , gücümüzü çağdaş ve şeffaf bir yönetim anlayışıyla bütünleştirmek , Malatya'mızın marka değerini yükseltmek ,yeni vizyon ve projeler ortaya koymak , yeni tesisler , kalıcı gelirler kazandırmak , mutlak suretle alt yapıya ve Malatya amatörüne önem vermek , kendi öz kaynaklarımızı kullanmak , hera alanda sportif başarılar elde etmek ve Malatya'mızı hak ettiği yerlere taşımayı hedefliyoruz dedi.

Biz bu şehri biliyoruz. Burada doğduk büyüdük. Bu şehre ve Malatyaspor'a sevdalıyız.Tahrip edilen değerleri onarmak , unutulan geleneklerini hatırlatmak, hep birlikte şehrimizde güven ortamını sağlamak adına var olduğumuzu ve kongre kararı alındığı takdir de her zaman göreve hazır olduğumuzu tüm Malatya kamuoyunun takdir ve bilgilerine sunarız dedi.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN