Milletvekili Fendoğlu, TBMM Genel Kurulu Açıklaması

Milletvekili Fendoglu, Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Malatya Milletvekili Mehmet Fendoğlu MHP Kurucu Genel Başkanı, Merhum Başbuğ Alparslan Türkeş'i Doğumunun 103. Yılında TBMM Genel Kurulunda söz alarak andı.

PAYLAŞ

Milletvekili Fendoglu, Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Malatya Milletvekili Mehmet Fendoğlu MHP Kurucu Genel Başkanı, Merhum Başbuğ Alparslan Türkeş’i Doğumunun 103. Yılında TBMM Genel Kurulunda söz alarak andı.

MHP Malatya Milletvekili Mehmet Fendoğlu TBMM Genel Kurulunda yaptığı konuşmada;

“Ülkücüler, insanlık âlemi içinde ne uşak olmayı ne de başkalarını uşak olarak kullanmayı kabul etmeyen şerefli ve kutsal bir bayrağın taşıyıcısıdır.

Bıraktığın mirası nesiller boyu devam ettirecek, evlatların asla seni unutmayacak, ülkücü hareket gelenekten geleceğe, lider teşkilat esaslı azimle yoluna devam edecektir.

Ruhun şad olsun, mekanın cennet, doğum günün kutlu olsun Başbuğ'um.” İfadelerini kullandı.

Ülkücüler, insanlık âlemi içinde ne uşak olmayı ne de başkalarını uşak olarak kullanmayı kabul etmeyen şerefli ve kutsal bir bayrağın taşıyıcısıdır. Bıraktığın mirası nesiller boyu devam ettirecek, evlatların asla seni unutmayacak, ülkücü hareket gelenekten geleceğe, lider teşkilat esaslı azimle yoluna devam edecektir.

Ruhun şad olsun, mekanın cennet, doğum günün kutlu olsun Başbuğ'um. (MHP sıralarından alkışlar)

MALATYA BİRLİK GAZETESİ

  • Etiketler
HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN