MASTÖB Ankara Şube'de Selçuk Kaymaz Dönemi

Kısa adı MASTÖB olan Malatya Sivil Toplum Örgütleri Birliği Ankara Şubesi'nin olağan Genel Kurulu dernek merkezinde gerçekleşti.

PAYLAŞ
Malatya Birlik Gazetesi - MALATYA BİRLİK GAZETESİ

MASTÖB Ankara Olağan Genel Kurulunda Divan Başkanlığına Samiye Durmuş getirilirken yardımcılıklarını Asımet Bingöl, Sıdıka Kuşanaç ve Hatice Demirtaş Yaptı.

Mevcut Başkan Kamil Göksu’nun aday olmadığı olağan genel kurulunda Tek liste ile aday olan Selçuk Kaymaz oy birliği ile MASTÖB Ankara Şube Başkanı olarak seçildi.

Başkan Kamil Göksu yaptığı konuşmasında” yaklaşık 7 yıldır büyük bir şevkle yaptığım başkanlık görevimi kişiliğine ve karakterine güvendiğim bu güne kadar da başkan vekilliğimi yapan değerli kardeşim Selçuk Kaymaz a devretmenin mutluluğunu yaşıyorum. Ankara’da tüm hemşerilerimizi kucaklayan bu güzide kurumumuz Selçuk başkanla daha iyi yerlere geleceğinden eminim” dedi.

Gerçekleştirilen Kongrede MASTÖB Ankara Şubesi’nin federasyona üyeliği görüşüldü ve (MAFED) Ankara Malatyalılar Federasyonu’na üyeliği oy birliği ile kabul edildi.

Tek aday olarak seçimlere girerek seçilen yeni başkan Selçuk kaymaz konuşmasında” MASTÖB Ankara şubesinde Kamil Göksu başkanımızla 2014 yılından beri başkan vekili olarak çalıştık ve başarılı çalışmalar yaptık.

 Bundan sonra da tüm hemşerilerimizi kucaklayarak hizmet etmeye devam edeceğiz. Geçmişte çok değerli başkanlarımız görev yaptılar. Rahmet li Nurettin Soykan, Bahaddin Atila ve Kamil Göksu başkanlarımızın bıraktıkları yerden daha üst seviyelere taşıyacağız. MAFED (Ankara Malatyalılar Federasyonumuzla) Koordineli bir şekilde başarılı çalışmalar yapacağız.

Hic bir hemşerimizi ötekileştirmeyeceğiz hepsini kucaklayacağız bizlerle birlikte yol alan hemşerilerimiz ve Dernek başkanlarımızla federasyonumuzun koordinasyonuyla önemli çalışmalar yapacağız.

Ben ve arkadaşlarımı bu göreve layık gören siz değerli Kongre delegesi hemşerilerime sevgi ve saygılarımı sunarım” dedi.

YENİ YÖNETİM KURULU ŞU İSİMLERDEN OLUŞTU

1-Selcuk kaymaz (Başkan)

2-Bulent İnce

3-Coskun Türkmen

4-Naki Dikbas

5-Ali San

6-Samiye Durmuş

7-Guzin Koçak

8-Halil Cansız

9-Burcin Şahin

10-Metin Alanyuz

11-Ibrahim Evin

DENETİM KURULU

1-Bahaddin ATİLA

2-Abidin Abdullah Eren

3-Lutfu Özbay

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN