Fendoğlu, Malatyalıyız, Malatya'ya Hizmet Bizim En Halis Görevimiz

PAYLAŞ
Fendoğlu, Malatyalıyız, Malatya'ya Hizmet Bizim En Halis Görevimiz
Malatya Birlik Gazetesi - MALATYA BİRLİK GAZETESİ

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Malatya İl Başkanı Mesut Samanlı, MHP Malatya Milletvekili ve MYK Üyesi Mehmet Celal Fendoğlu ve teşkilat mensuplarının eşlik ettiği bir esnaf ziyareti gerçekleştirdi. Nasuhi Caddesi’nde esnafları ziyaret eden ve Malatya halkıyla esnafının büyük ilgisi ile karşılaşan MHP heyeti, tüm günlerini vatandaşın ve esnafın sorunlarını ve önerilerini dinleyerek geçirdi. MHP İl Başkanı Mesut Samanlı; “Malatyalı hemşehrilerimizin bu sevgi ve ilgisi ile bütünleşmiş olmak bizi ziyadesiyle mutlu ediyor. Birini sevmek başka ona sadece saygı duymak başka bir şey. Biz vatandaşımızın gözlerinde de sözlerinde de her ikisini bulabiliyoruz. Bu yüzden, bu şehrin her bir karışını gezsek bile yorulmayacağımızın altını çizmek istiyorum.” dedi. MHP Malatya İl Başkanı Mesut Samanlı’nın esnaf ziyaretleriyle ilgili açıklamaları şöyle:

MALATYALIYIZ, MALATYA’YA HİZMET BİZİM EN HALİS GÖREVİMİZ

“Milliyetçi Hareket Partisi’nin yöneticileri olarak bizler; bu şehirde doğup büyümüş ve bu şehre hizmeti kendisine görev edinmiş kişileriz. Malatyalıyız, bu yüzden Malatya’ya hizmet bizim en halis görevimizdir. Ne mutlu bize ki; bunu bir ödev ya da bir sorumluluk olarak görmüyor, arzu ve keyifle yapıyoruz. Bugün yine Malatya turuna çıktık, vatandaşlarımız ile hasbihal ettik ve esnafımızın güler yüzüyle karşılaştık. Şunu söylemek gerekirse insanımız, gerek Malatya İl Teşkilatını gerekse İlçe Teşkilatlarını gerçekten canıgönülden seviyor. Malatyalı hemşehrilerimizin bu sevgi ve ilgisi ile bütünleşmiş olmak bizi ziyadesiyle mutlu ediyor. Birini sevmek başka ona sadece saygı duymak başka bir şey. Biz vatandaşımızın gözlerinde de sözlerinde de her ikisini bulabiliyoruz. Bu yüzden, bu şehrin her bir karışını gezsek bile yorulmayacağımızın altını çizmek istiyorum.

MALATYALI HEMŞEHRİLERİMİZ HER ŞEYİN EN İYİSİ HAK EDİYOR

Gezdiğimiz her esnafımızın mutlaka durumunu soruyor ve varsa sıkıntılarını dinliyoruz. Esnafımız bizler için çok önemli. Bu yolda Peygamber Efendimiz Hz. Muhammed’in (SAV)  ‘Rızkın onda dokuzu ticarettedir.’ sözüne istinaden esnaflarımızın durum ve şartlarını yakından incelemeyi kendimize yol haritası edindik. Buna istinaden kalkınmış bir Malatya için esnafımıza her zaman tam destek veriyor, sorunlarına karşı çözüm odaklı yaklaşımlar sergilemeye çalışıyoruz; çünkü Malatyalı hemşehrilerimiz her şeyin en iyisini hak ediyor.”

TBMM TATİLE GİRDİ, FENDOĞLU SOLUĞU MALATYA’DA ALDI

Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin kapanmasıyla birlikte soluğu Malatya’da alan Milliyetçi Hareket Partisi Malatya Milletvekili ve MYK üyesi Mehmet Celal Fendoğlu da ayağının tozuyla tüm taziye ziyaretlerini tamamladıktan sonra, bugün esnaf ziyaretlerine eşlik etti. Güler yüzü ile Malatyalı hemşehrilerinin kalbinde taht kuran Fendoğlu; “Malatya’ya gelir gelmez ilk işim o çok sevdiğim Malatya sokaklarında dolaşıp hemşehrilerimle bir araya gelmektir. Sık sık ziyaretler gerçekleştiriyor olmamızdan ötürü bazı simalara aşina olduk ve tabii ki şehrimizin bu akil vatandaşları ve esnaflarını bu sebepten ötürü özlüyoruz. Çok çalışkan bir MHP İl Teşkilatı’nın da beni burada bekliyor olduğunu bilmek ayrıca gurur veriyor. Gerek MHP İl Başkanımız Sayın Mesut Samanlı gerekse yönetim kurulunun her bir üyesi ve ilçe teşkilatlarımız yekvücut olmuş bir şekilde Malatya’ya durmadan yorulmadan hizmet etmeye devam ediyor. Malatyalı hemşehrilerimizin cenaze namazlarında, hasta ziyaretlerinde, nikahlarında, düğünlerinde ve aklınıza gelebilecek her türlü anında onlarla vakit geçiren Teşkilat üyelerimize Malatya’da olduğum sürece eşlik etmeye devam edeceğim. Her şey Malatya için” dedi.

  • Etiketler
HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN