Etiketler

Tüfenkci’den, Malatya Ticaret Borsası’na Ziyaret

Eski Gümrük ve Ticaret Bakanı, AK Parti MKYK Üyesi ve Malatya Milletvekili Bülent Tüfenkci, “Malatya için kayısıda lisanslı deponun önemli olduğunu hep söylüyorduk.

Tüfenkci Ve Başkan Gürkan, Aydınlar Ocağı Temsiylcileri İle Biraraya Geldi

Eski Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci ile Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, Aydınlar Ocağı’nın 47. Büyük Şurası’na katılan akademisyenlerle bir araya geldi.

Tüfenkci, 4. Bilim Şenliği’ne Katıldı

64-65. Hükümet Gümrük ve Ticaret Bakanı, AK Parti MKYK Üyesi ve Malatya Milletvekili Bülent Tüfenkci, Yeşilyurt Belediyesince düzenlenen “4. Bilim Şenliği” etkinliğine katıldı.

Tüfenkci, Toplum Gönüllüleri Birliği Derneği’ni Ziyaret Etti

64-65. Hükümet Gümrük ve Ticaret Bakanı, AK Parti MKYK Üyesi ve Malatya Milletvekili Bülent Tüfenkci, Malatya Toplum Gönüllüleri Birliği Derneği’ni ziyaret etti.

Tüfenkci, Malatya İçin Daha Yapacak Çok Şeyimiz Var

64-65. Hükümet Gümrük ve Ticaret Bakanı, AK Parti MKYK Üyesi ve Malatya Milletvekili Bülent Tüfenkci, Malatya Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılacak olan İtfaiye Merkezi’nin temel atma törenine katıldı.

Tüfenkci’den Memur-Sen’e Bayram Ziyareti

64-65. Hükümet Gümrük ve Ticaret Bakanı ve AK Parti Malatya Milletvekili Bülent Tüfenkci, Memur Sen Malatya Şubesini ziyaret ederek, sendika yöneticileri ve üyeleri ile bayramlaştı.

Bakan Bülent Tüfenkci, Terörün Kökünü Kazıyacağız

Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, "Malatya'nın gönlü rahat olsun.

Bakan Tüfenkci, Millet onlara gerekli dersi verecek

Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, "24 Haziran'da cumhurbaşkanlığı hükümet sisteminin uygulamasını kimler yapacak kararını sizler vereceksiniz.

Bakan Tüfenkci’den İşsizlik Rakamları Değerlendirmesi

Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, işsizlik rakamlarını değerlendirdi.

Bakan Tüfenkci’den Sultan Teyzeye Çat Kapı

Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, kendisini çaya davet eden Sultan Teyzeyi çat kapı ziyaret etti.

Bakan Tüfenkci, Fırat Gümrük Ve Ticaret Bölge Müdürlüğü’nün Açılışını Yaptı

Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, Malatya’da Fırat Gümrük ve Ticaret Bölge Müdürlüğü ve Ticaret il Müdürlüğü’nün yeni hizmet binasının açılışını yaptı.

Esra Tüfenkci Ve Neriman Kaban, Aile Ziyaretleri

Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci’nin eşi Esra Tüfenkci ve Vali Ali Kaban’ın eşi Neriman Kaban Ramazan ayı münasebetiyle aile ziyaretlerinde bulundular.

Malatya'ya Ne Söz Verdiysek Tuttuk

 Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, Akçadağ'da düzenlenen iftarda yaptığı konuşmada, "Malatya'ya biz 2015 yılında, seçimlere girerken ne söz vermişsek tamamını tuttuk" dedi.

Esra Tüfenkci ve Neriman Kaban, Aile Ziyaretlerinde Bulundular

Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci’nin eşi Esra Tüfenkci ve Vali Ali Kaban’ın eşi Neriman Kaban Ramazan ayı münasebetiyle aile ziyaretlerinde bulundular.

Bakan Tüfenkci: Çok Yakında Habur’u Yenilemeye Başlayacağız

Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, Habur Sınır Kapısı’nda incelemelerde bulundu.

Bakan Tüfenkci: Seçim Yapılsın Diyenler İpe Un Seriyorlar

Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, “Daha önce seçim yapılsın diyenler bakıyoruz ki, ipe un seriyorlar.

Esra Tüfenkci Ve Neriman Kaban, MİAD Çocuk Evleri Ve Bir Koruyucu Aileyi Ziyaret Ettiler

Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci’nin eşi Esra Tüfenkci ve Vali Ali Kaban’ın eşi Neriman Kaban Gönül Elçileri Projesi kapsamında MİAD Çocuk Evleri ve bir koruyucu aileyi ziyaret ettiler.

Bakan Tüfenkci: Malatya Oluşturulan Algıyı Hak Etmiyor

Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci’nin başkanlığında Malatya İl Güvenlik Kurulu Toplantısı gerçekleştirildi.

Bakan Tüfenkci, Paris'te Dünya Turizm Fuarı'nı Ziyaret Etti

Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci Fransa'nın başkenti Paris'te devam eden 43. Dünya Turizm Fuarı'nı Büyükelçi İsmail Hakkı Musa ile birlikte ziyaret etti.

Bakan Tüfenkci’den “Esnaf Odalarını Yapılandıralım” Önerisi

Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülen Tüfenkci, Bayburt’ta esnaf temsilcileri ile buluştu, AK Parti 18. Dönem Siyaset Akademisi’nin açılış dersine katıldı.

Esra Tüfenkci ve Neriman Kaban Şehit Annelerimizle Buluştu

Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci’in eşi Esra Tüfenkci ve Vali Ali Kaban’ın eşi Neriman Kaban Gönül Elçileri projesi kapsamında şehit anneleri ile bir araya gelerek sohbet programına katıldı.

Bakan Tüfenkci, Ürdün Haşimi Krallığı Büyükelçisi Rifaie’yi Kabul Etti

Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, Ürdün Haşimi Krallığı Büyükelçisi İsmail Issa Rifaie ve beraberindeki heyeti kabul etti.

Bakan Tüfenkci: Perakende Sektöründe Yüzde 9’un Üzerinde Büyüme Bekliyoruz

Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, "Türkiye perakende sektörü cirosunun son 5 yıllık performansını devam ettirerek orta vadede yılda ortalama yüzde 9 büyümesini bekliyoruz.

Bakan Tüfenkcı'den Kapıköy Sınır Kapısına Çat Kapı Ziyaret

Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, programinda olmamasına rağmen çat kapı gittiği İran sınırındaki Kapıköy Sınır Kapısı'nda incelemelerde bulundu.

Bakan Tüfenkci: Ülkemizde Daha Çok Çinli Yatırımcı Görmek İstiyoruz

Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, Çin Halk Cumhuriyeti Gümrük Bakanı Yu Guangzhou Çin’in başkenti Pekin’ de bir araya geldi.

Gümrük ve Ticaret Bakanı Tüfenkci Çin Ziyareti

Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, resmi ziyaret kapsamında geldiği Çin'in başkenti Pekin'de teknoloji firması Huawei'in Ar-Ge merkezini ziyaret etti.

Bakan Tüfenkci, Japonya Ankara Büyükelçisi Miyajima'yı Kabul Etti

Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, Japonya Ankara Büyükelçisi Akio Miyajima'yı makamında kabul etti.

Temizlik Hizmetlerinde Çıtayı Yükselttik

Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, Yeşilyurt Belediyesi tarafından yapımı tamamlanan Temizlik İşleri Müdürlüğü yeni hizmet binasının açılışını gerçekleştirdi.

Esra Tüfenkci Ve Neriman Kaban'dan Şehit Ailelerine Ziyaret

Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci'nin eşi Esra Tüfenkci ve Vali Ali Kaban’ın eşi Neriman Kaban şehit ailelerini ziyaret etti.

Bakan Tüfenkci ve Vali Kaban Doğanşehir İlçesine Doğalgaz Verilmesi Törenine Katıldı

Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci ve Vali Ali Kaban, Malatya’nın Doğanşehir ilçesine ilk kez doğalgaz verilmesi dolayısıyla Doğanşehir Belediyesi önünde düzenlenen törene katıldı.