DEVA Partisinde Yaprak Dökümü

DEVA Partisi Battalgazi ilçe Başkanı Av.Göksel Atlı Aile eşinin Sağlık Problemleri Nedeni İle İlçe Başkanlığından İstifa Ettiğini Açıkladı.

PAYLAŞ
DEVA Partisinde Yaprak Dökümü
DEVA Partisi Battalgazi ilçe Başkanı Av.Göksel Atlı Aile eşinin Sağlık Problemleri Nedeni İle İlçe Başkanlığından İstifa Ettiğini Açıkladı.
Malatya Birlik Gazetesi - MALATYA BİRLİK GAZETESİ

 

DEVA Partisi Battalgazi ilçe Başkanı Av. Göksel Atlı'nın Açıklaması Şöyle ;

18.10.2020 tarihinden bugüne kadar büyük bir onurla yürütmüş olduğum Demokrasi ve Atılım Partisi Battalgazi ilçe Başkanlığı görevimden eşimin sağlık problemleri nedeniyle aileme daha fazla vakit ayırmak zorunda kalacak olmam ve dolayısıyla bu durumun parti çalışmalarında aksaklığa sebep teşkil edebileceği endişesiyle istifa ediyorum.

Bu aşamada herhangi bir yanlış anlaşılmaya veya maksatlı bir habere sebebiyet vermemek adına ifade etmeliyim ki; Battalgazi ilçe Başkanlığından istifa etmekle birlikte Büyük Kongre Delegasyon ve Parti Üyeliğim devam etmektedir. Hiç kuskusuz, bu ana kadar olduğu gibi bu günden sonra da halkımızın umudu olan Demokrasi ve Atılım Partisinin, iktidara giden yolda, mümkün olduğu kadar çalışmalarında yer almaya çalışacağım. Aynı şekilde tüm teşkilatımızın da aynı amaç doğrultusunda ilk günkü kararlılıkla çalışacağına olan inancım tamdır.

Bu şerefli ve meşakatli görevi yürütürken başta aynı yolda yürüme onurunu bahşeden tüm DEVA ailesine, sesimizi halkımıza duyurmak konusunda desteklerini esirgemeyen Basın ve Yayın Kuruluşlarına, çalışmalarını ve düşüncelerini esirgemeyen Sivil Toplum Kuruluşlarına ve gerek destekleriyle gerekse de umut dolu bakışlarıyla benim için en büyük motivasyon kaynağı olan halkıma teşekkür ederim.

Kamu Oyuna Saygıyla Duyurulur.

En derin saygılarımla.

Av.Göksel ATLI

  • Etiketler
HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN