Başkan Kaya Türlü İftiralarla Ülkücüler Hedef Gösteriliyor

MHP Yeşilyurt İlçe Başkanı Mehmet Ali Kaya Malatya'da sözde köşe yazarı olduğunu iddia eden ve bunlara zemin hazırlayan Kripto Türk Düşmanları, FETÖ Artıkları Tüm Ülkücü ve MHP camiasından özür dilemelidir.

PAYLAŞ

MHP Yeşilyurt İlçe Başkanı Mehmet Ali Kaya ; Son Günlerde Bazı Sözde Gazeteci ve Köşe Yazarı Müsvetteleri Türlü İftiralarla Ülkücüleri ve Partimizi  Hedef Göstererek Malatya'yı ve Türkiye'yi karıştırmaya çalışıyorlar. Biz bu  Kripto Türk Düşmanı Gazeteci kimliğini kullanan FETÖ Artıklarını çok iyi tanıyoruz.  Sizin gibi gazeteci ve köşe yazarı görünümlü müsvette parçaları Ülkücüleri ve Milliyetçi Hareket Partisini   ağzınıza alıp hedef gösteremezsiniz..

 

Başkan Mehmet Ali Kaya ;  Milliyetçilerin çıkarlarını ve kendilerini her şeyin üstünde tutması ibaresi elbette hak ettiği cevabı bulacaktır! Köşe yazısı demeye bin şahidin yetmeyeceği harfler müsveddesi karşılığını bulacaktır. 

 

Milliyetçilik, Ülkücülük mukaddes değerlerdir, o nedenle herkesin kıymetini bilmesi beklenemez ama bilinsin ki davamıza bugüne kadar tek bir laf söyletmedik, bugünden sonra da söyletmeyiz.

 

Başbuğumuz bize miras olarak  “Hepiniz birer Türk Bayrağı'sınız. Bayrağı lekelemeyin, kirletmeyin yere düşürmeyin. “ felsefesini bırakmıştır. Vatan ve milletin bekası, geleceği için canlarını feda etmekten imtina etmeyecek ülkücüler nasıl olur da darbe teşebbüsünde bulunmuş , milletin iradesini hiçe saymış bir terör örgütüyle bir tutulur, hatta ondan kötü olarak nitelendirilir? Milliyetçi, Ülkücü camiaya karşı söylenen basın özgürlüğü sınırlarını aşan adeta iftira mahiyetindeki bu laflar akıl almaz, kabul edilemezdir.

 

Bilge liderimiz Dr. Devlet Bahçeli Beyefendi ülkemizin bekası için ittifak yapmış, vatana sevdalı biz ülkücüler de onun açtığı bu yola başımızı koymuş bulunmaktayız. Hakim ve Savcılar Kurulu yahut Adalet Bakanlığı’nca konu ile açıklamanın yapılmamış olmasının ülkücülerin sözde eylemlerinin üstünün kapatılması içinmiş gibi addedilmesi asla kabul edilemezdir.

 

Ülkücülerin yapmadıkları olaylardan sorumlu tutulması hedef göstermek dışında hiçbir şey değildir. Milliyetçi Hareket Partisi’nin kurulduğu günden bugüne çizgisi değişmemiştir. Bozgunculuğa, tembelliğe, ahlaksızlığa, cehalete, yalancılığa karşı verdiğimiz savaş devam etmektedir. Türlü iftiralarla ülkücüler hedef gösterilemeyecektir.

 

Bir fikre karşı çıkmanın en güzel yolunun daha güçlü bir fikir olduğu şükürler olsun ki bundan yıllar önce Başbuğumuz tarafından öğretilmiştir. Hal böyle iken mesnetsiz ibarelerle yolumuza taş koyulması bizi durduramaz aksine teşvik edecektir. Bilge liderimizin öncülüğünde savaşımız devam edecek, ülkemiz ile ülkümüzün yaşatılması için hiçbir fedakarlıktan kaçınılmayacaktır. Gelin görün ki Ülkücüler, Milliyetçiler hakkında yazılanları bir fikir olarak değerlendirmek asla mümkün değildir.

Allah vatan hainlerine fırsat vermesin, bilge liderimizi başımızdan eksik etmesin.

MALATYA BİRLİK GAZETESİ

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN