Başkan Alapaslan'dan 10 Kasım Atatürk'ü Anma Mesajı

PAYLAŞ
Başkan Alapaslan'dan 10 Kasım Atatürk'ü Anma Mesajı
Malatya Birlik Gazetesi - MALATYA BİRLİK GAZETESİ

Vatanseverler Gençlik Eğitim Ve Kültür Derneği Genel Başkan Ayşe Alpaslan, 10 Kasım Mustafa Kemal Atatürk’ün Vefatının 83. Yıl Dönümü Dolayısıyla Bir Anma Mesajı Yayımladı.

Başkan Ayşe Alpaslan,  “Eşsiz komutanlığı ve askeri dehasının yanı sıra sahip olduğu vizyonu, kararlılığı, ilke ve inkılapları ile tüm milletlere örnek olmuş bir devlet adamı olan Gazi Mustafa Kemal Atatürk, hepimizin kalbinde şükran ve minnetle yaşamaktadır. 

Ülkemiz için çizdiği uygarlık yolu ve Cumhuriyet gibi büyük ve anlamlı emaneti her zaman yaşayacaktır. Askeri zaferlerin ekonomik zaferlerle taçlandırılması gerektiğini ifade ederek müthiş bir kalkınma seferberliği başlatan Atatürk, Türkiye Cumhuriyeti’ne muasır medeniyet hedefini koymuştur. 

Bizler Vatanseverler Derneği Olarak, Ülkemizi onun bizlere bıraktığı hedeflere ulaştırmak üzere var gücümüzle çalışıyoruz, çalışmalarıyız. Bu düşüncelerle, vefatının 83. yıl dönümünde Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları ile vatanımız uğruna fedakarca şehit ve gazi olan tüm kahramanlarımızı rahmetle ve minnetle yad ediyoruz.

Ayşe ALPASLAN
Vatanseverler Gençlik Eğitim Ve
 Kültür Derneği Genel Başkan

  • Etiketler
HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN