Başkan Adayı Murat Yaşılak, Biz Birlikte Güçlüyüz

Malatya Berberler Kuaförler ve Güzellik Salonları Odası seçimlerinde başkan adaylığını açıklayan güçlü aday Murat Yaşılak yol arkadaşlarıyla istişareli yemekli toplantıda buluşarak durum değerlendirmesinde bulundular.

PAYLAŞ
Malatya Birlik Gazetesi - MALATYA BİRLİK GAZETESİ

Malatya Berberler Kuaförler ve Güzellik Salonları Odası seçimlerinde başkan adaylığını açıklayan güçlü aday Murat Yaşılak yol arkadaşlarıyla istişareli yemekli toplantıda buluşarak durum değerlendirmesinde bulundular.

Malatya’da değişim zamanı diyerek Hizmete talip olduğunu belirten Başkan Adayı Murat Yaşılak”  Bizim amacımız; seçimden seçime hatırlanan üyeler değil, neşeli ve kederli günlerinde her zaman yanında olan bir Oda ve Yönetim yapısıdır" dedi. 

İstişareye büyük önem verdiğini belirten Malatya Berberler, Kuaförler ve Güzellik Salonları ODASI Başkan adayı Murat Yaşılak” Bugün yola çıktığımız ekibimizle birlikte bir araya gelerek önümüzdeki süreçte neler yapabiliriz? Üyelerimize nasıl faydalı olabiliriz? Düşüncesiyle bir araya geldik. Oldukça verimli bir toplantı oldu. Değerli meslektaşlarımızın düşünceleri toplantıya büyük katkı sağladı.

Berber Kuaför ve Güzellik Salonları Odası Başkanlığına aday olmam sonrası dile getirdiğimiz gibi, Esnaf arkadaşlarımıza, ziyaretlerimiz devam ediyor, samimiyet havası içinde onlarla istişare ediyoruz, sorunlarını ve isteklerini dinliyoruz. Başkanlığına aday olmam ve arkadaşlarımla yola çıkma nedenlerimden birisi, Esnaflığa aktif olarak devam etmem ve sahadaki sorunları bire bir yaşamam, çözüm yolları arayışı içinde olmamdı. Yola çıktığımızda söylediğimiz söz “ Ben değil Biz anlayışıyla hep birlikte Odayı yönetmeye talibiz” demiştim.

Esnaf arkadaşlarımızı, ziyaretlerimiz sırasında projelerimizi anlatıyoruz, sorunların çözüm yollarını anlatıyoruz. Bizim amacımız; seçimden seçime hatırlanan üyeler değil, neşeli ve kederli günlerinde her zaman yanında olan bir Oda ve Yönetim yapısıdır. Burada kazanan Meslektaşlarımız yani odamızın değerli üyeleri olacaktır.

Bizim mesleğimiz bir nevi güzel sanatlar dalına giriyor. İstediğiniz kadar pahalı giyinin, eğer saç ve sakal tıraşınız iyi değilse, olmaz” bu denli önemli bir mesleği icra eden değerli meslektaşlarımızın da en iyi şekilde üyesi olduğu Odasından hizmeti alması, sorunlarına çözüm bulunması, hak ettiği konumda saygı görmesi en doğal hakları.

 Bu nedenle Değişim zaman diyerek siz değerli meslektaşlarımızla çıktığımız yolda sizlerden aldığımız destek ve güven ile Bizim amacımız ayrışma değil, birleşmenin tesis edilmesidir. Hep birlikte hareket edip çözüm odaklı çalışmaktır.”

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN