Altunkaya'dan Öğretmenler Günü Kutlama Mesajı

BÜYÜK Birlik Partisi (BBP) Malatya Yeşilyurt ilçe Başkanı Ercan Altunkaya , 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla yazılı mesaj yayımladı.

PAYLAŞ

Öğrenmenin ve öğretmenin kutsal olduğunu ifade eden Başkan Altunkaya, öğretmenlerin fedakarlık isteyen önemli bir görev üstlendiklerini söyledi. Mesajında şu ifadelere yer verdi:

Öğretmen için önemli olan, bilgiyi paylaşmak, bir hayata dokunmak ve fayda sağlamaktır. Bu duyguları iyi bilirim. Çünkü bu yaşıma kadar karşılaştığım tüm öğretmenlerimden bunu gördüm. Bir öğretmen, öğrencisi mezun olup gitse de onun hayatındaki sorumluluklarını bitirmez. Takip etmeye, yol göstermeye devam eder. İşte bu yüzden öğretmenlik mesleği ölümsüzdür. Dünyaya örnek olacak cesarette, vatan, millet aşkıyla yetişen, inançlı ve vicdanlı bir nesil sizler sayesinde yetişecektir. Doğu’nun en ücra köşesindeki öğretmenlerimizden tutun da, başkentimizdeki öğretmenlere kadar hepsine selam ve sevgilerimi sunuyorum. Başta kendi öğretmenlerim olmak üzere, tüm öğretmenlerimize bugüne kadar göstermiş oldukları emek ve sabırdan ötürü tekrar tekrar canı gönülden teşekkür ediyor, ömrünüzün aldığınız dualarla aydınlanmasını diliyor ve öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü kutluyorum.

Ercan ALTUNKAYA

Büyük Birlik Partisi (BBP)

Malatya Yeşilyurt İlçe Başkanı

MALATYA BİRLİK GAZETESİ

  • Etiketler
HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN