Yeniden Refah Partisi,  Anlamlı Davranışa Anlamlı Yardım

Geçtiğimiz günlerde yaptığı örnek davranışla Malatya basınında yer bulan ve sokak hayvanlarını harçlıklarıyla doyuran Irmak Ozan'a Yeniden Refah Partisi Malatya İl teşkilatından mama desteği geldi.

PAYLAŞ

Yeşilyurt ilçesi Çavuşoğlu mahallesinde oturan Necatibey Ortaokulunda 6. Sınıf öğrencisi Irmak Ozan, ailesi ve büyüklerinin verdiği paraları biriktirip sokak hayvanlarına mama alıyor her gün imkanı yettiği kadar onları doyurmaya çalışıyordu. Irmak Ozan'ın anlamlı davranışı Malatya basınında yer bulmuş, ortaokul öğrencisinin davranışı takdirle karşılanmıştı. Yeniden Refah Partisi Malatya İl teşkilatı Irmak Ozan'ın anlamlı davranışını görmüş ve ona sokak hayvanlarına mama vermesi için mama desteğinde bulundular. Ozan'ın evine mama ile gelen parti gençlik kolları üyeleri, Ozan'a mama ve mamaların ıslanmaması için kap yardımında bulundular.

Yardım sırasında bir değerlendirme yapan Yeniden Refah Partisi gençlik kolları başkanı Muhammed Said Kurhan, "Irmak kardeşimizin başlattığı, dışarıda kalan masum hayvanlarımıza mama yardımına destek amaçlı bizde yeniden refah partisi gençlik kolları olarak katılmış bulunmaktayız. Irmak kardeşimize, bizleri bilinçlendirdiği için teşekkür ederiz. İnşallah bizde bundan sonra Malatya'nın hem çarşısında, hem mahallerimizde, hayvanlarımızı aç bırakmamak için elimizden geleni yapacağız. Kendi yaptığımız mama kapları ile devamlılığını sağlayacağız. Biz Irmak'a il başkanımız nezdinde teşekkür ediyoruz. Allah hayrını kabul etsin. Bugün kendisine kedi ve köpeklerin yiyebileceği 15 kilo mama getirdik. İnşallah bittikçe tekrardan devamını da getireceğiz. Bunun haricinde kendi hazırladığımız mama kaplarını getirdik. Buradan da çarşıda mama kaplarımızın yerleştirme işlemlerine devam edeceğiz" dedi.

Irmak Ozan ve babası Onay Ozan'da bu anlamlı yardımları için Yeniden Refah Partisi il teşkilatına ve gençlik kolları üyelerine teşekkür etti.

MALATYA BİRLİK GAZETESİ

  • Etiketler
HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN