Vatanseverler Derneği'nden Başkan Ayvalı 'ya Ziyaret

Vatanseverler Gençlik Eğitim Ve Kültür Derneği Genel Başkanı Ayşe Alpaslan, Yönetim Kurulu Üyeleriyle Birlikte Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimler Dernek Başkanı İsmail Ayvalı 'ya ziyarette bulundu.

PAYLAŞ
Vatanseverler Derneği'nden Başkan Ayvalı 'ya Ziyaret
Vatanseverler Gençlik Eğitim Ve Kültür Derneği Genel Başkanı Ayşe Alpaslan, Yönetim Kurulu Üyeleriyle Birlikte Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimler Dernek Başkanı İsmail Ayvalı ’ya ziyarette bulundu.
Malatya Birlik Gazetesi - MALATYA BİRLİK GAZETESİ

Vatanseverler Gençlik Eğitim Ve Kültür Derneği Genel Başkanı Ayşe Alpaslan, Yönetim Kurulu Üyeleriyle Birlikte Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimler Dernek Başkanı İsmail Ayvalı ’ya ziyarette bulundu. Başkan Ayşe Alpaslan, Başkan İsmail Ayvalı ’ya yeni görevinde başarılar dileyerek hayırlı olsun dileklerinde bulundu.

Vatanseverler Gençlik Eğitim Ve Kültür Derneği Genel Başkanı Ayşe Alpaslan, Yönetim Kurulu Üyeleriyle Birlikte Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimler Derneğini ziyaret ederek, Yeni göreve gelen İsmail Ayvalı ’ya hayırlı olsun dileklerinde bulundu. Başkan Ayşe Alpaslan, Bizler dernek olarak bugün Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimler Derneğini ziyaret ederek, Dernek Başkanı İsmail Ayvalı ’ya hayırlı olsun dileklerimizi ileterek derneğimiz çalışmaları hakkında bilgi verdik. Başkan Alpaslan, Son günlerde şehit yakınlarına yapılan çirkin saldırıları şiddetle kınıyoruz dedi.

Başkan Ayşe Alpaslan, Hiç kimsenin haddi değildir ki şehit yakınlarımıza saldırsınlar ve bu kişiler bence haddini aşmışlardır. Eğer bizler Ülke olarak Şehit yakınlarımıza ve gazilerimize sahip çıkmazsak kim ve kimler sahip çıkacaktır. Bazı siyasilerimiz ne hikmetse yapılan bu çirkin saldırıya karşı hal bu şahıssa destek vermesi bizleri ve yine şehit alilerimizi derinden üzmüştür. Yazıktır Günahtır, Bizler şehit ailelerimize ve gazilerimize sahip çıkmalıyız dedi. Vatanseverler Dernek Başkanı Ayşe Alpaslan, Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimler Dernek Başkanı İsmail Ayvalı ‘ya Yeni görevinde başarılar diliyoruz.

Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimler Dernek Başkanı İsmail Ayvalı, Vatanseverler Gençlik Eğitim Ve Kültür Derneği Genel Başkan Ayşe Alpaslan ve Yönetim Kurulu Üyelerine Derneğimize yaptıkları bu anlamlı ziyaretlerinden dolayı şahsım ve yönetim kurulu üyelerim adına kendilerine teşekkür ediyorum dedi.

Başkan İsmail Ayvalı, Bizler yeni göreve seçildik inşallah tüm arkadaşlarımızla birlikte derneğimize ve üyelerimize sahip çıkacağız. Başkan Ayvalı, Bizler Şehit alilerimize ve Gazilerimize sahip çıkacağız ve yanlarında olacağız. Şehitlerimizin alileri ve yine gazilerimiz yalnız değillerdir ve her zaman yanlarında olduğumuzu burada belirtmek istiyorum dedi.

Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimler Dernek Başkanı İsmail Ayvalı, Vatanseverler Gençlik Eğitim Ve Kültür Derneği Genel Başkanı Ayşe Alpaslan ve Yönetim Kurulu Üyelerine bu anlamlı ziyaretlerinden dolayı kendilerine teşekkür ediyorum ve dernek çalışmalarında başarılar diliyorum dedi. Başkan Ayvalı, Şehit yakınlarına yapılan çirkin saldırıyı şiddetle kınıyorum ve bizler her zaman olduğu gibi şehit alilerimizin yanındayız ve kim olursa olsun şehit alilerimize dil uzatanların karşısında olacağız dedi.

Konuşmaların ardından, Vatanseverler Gençlik Eğitim Ve Kültür Derneği Genel Başkanı Ayşe Alpaslan, Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimler Dernek Başkanı İsmail Ayvalı ‘ya Kuranı Kerim ve Türk Bayrağını Takdim Etti ederek toplu fotoğraflar çekimi ile ziyaret sonlandı.

  • Etiketler
HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN