Tuğba Farımaz Artık Kadınları Kolilerle Kandıramayacaksınız

DEVA Partisi Battalgazi Kadın Politikaları Başkanı Tuğba Farımaz , Artık Malatya'lı Kadınların , Bu Ülkenin Kadınlarının 100 Liralık Yardım Kolileriyle Onurlarının Kırılmasına Müsaade Etmeyeceğiz.

PAYLAŞ

Tuğba Farımaz ; Artık Kadınları Kolilerle Yardım Çekleriyle  Kandıramayacaksınız

DEVA Partisi Battalgazi Kadın Politikaları Başkanı Tuğba Farımaz ve Yönetim Kurulu Üyeleri Anadolu Basın Birliği Malatya Şubesini  ziyaret etti.

DEVA Partisi Battalgazi Kadın Politikaları Başkanı Tuğba Farımaz , Artık Malatya'lı Kadınların , Bu Ülkenin Kadınlarının 100 Liralık Yardım Kolileriyle Onurlarının Kırılmasına Müsaade Etmeyeceğiz.Kadınlarımız Siyasi İktidarın Oy deposu , Arka Bahçesi Değildir.

DEVA Partisi Battalgazi  Kadın Politikaları Başkanı Tuğba Farımaz, Biz DEVA Parti'si Kadınları olarak çok hızlı bir şekilde örgütlenmeye başladık. Henüz kısa zaman olmasına rağmen şu ana kadar 350'nin üzerinde Battalgazi Teşkilatı olarak üye yaptık. Artık Malatya'da insanlar  değişmden yana.. Malatya'da ve Türkiye'de siyaset tıkanmış durumda. Bu yüzden yeni bir siyasi anlayışa yeni bir iktidara ihtiyaç var bizde teşkilattaki arkadaşlarımızla birlikte Ali Babacan Liderliğindeki Genç , Dinamik ve Hedefi olan DEVA Partisi gönüllüleriyle beraber yola revan olduk bu davanın bir parçası olduk. Arık Malatya'lı kadınların ve tüm kadınlarımızın yardım kolileriyle kandırıldığı bir düzen değil , Kadınlarımızın onuruyla yaşadığı bir Malatya , Bir Türkiye için var gücümüzle çalışacağız. İnşallah en kısa zamanda DEVA Partisi olarak insanların barış ve kardeşlik hukuku içerisinde yaşadığı Adaletin , Liyakatın , Hakkaniyetin Hüküm sürdüğü bir iradeyi ortaya koyarak Malatya ve Ülkemizi Hak Ettiği ve özlediği günlere taşıyacağız.  

Başkan Tuğba Farımaz, Her zaman mazlumun , haklının , sessizlerin sesi olan Malatya'mızın güzide basınına özellikli siz Anadolu Malatya Şubesi Yönetimi ve Üyelerine bizlerin sesi olduğu için şahsım ve teşkilatım adına teşekkür ediyorum. Bizleri misafir ettiğiniz ve dinlediğiniz içinde ayrıca teşekkür ediyorum dedi.

Anadolu Basın Birliği  Malatya Şube Başkanı Zeki Dağ  DEVA Partisi Battalgazi Kadın Kadın Politikaları Başkanı  ve Yönetim kurulu üyelerine yeni atıldıkları siyasi çalışmalarda başarılar diledi.

MALATYA BİRLİK GAZETESİ

  • Etiketler
HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN