MATEK-DER İle Gözde Akademi Hastanesi İşbirliği Yaptı

( MATEK-DER )  Malatya Tekstil ve Konfeksiyoncular Derneği İle Gözde Akademi Hastanesi Arasında Sağlık Protokol İmzalandı.

PAYLAŞ

 ( MATEK-DER )  Malatya Tekstil ve Konfeksiyoncular Derneği Üyesi Fabrika Sahipleri ve Çalışanları Arasında Gözde Akademi Hastanesi Arasında Sağlık Hizmetleri Konusunda Anlaşma Yapıldı.

 ( MATEK-DER ) Malatya Tekstil ve Konfeksiyoncular Derneği Başkanı Şerif Aykız ve Gözde Akademi Hastanesi Müdürü Vural Menekşeoğlu arasında yapılan anlaşma ile Gözde Akademi Hastanesi MATEK-DER Üyesi Fabrika çalışanları ve İş verenlerin korona ve antikor testleri 200 lira KDV dahil olarak yapılacak.

 Başkan Şerif Aykız, MATEK-DER olarak tüm İşveren ve İşçi kardeşlerimizin sağlığı ve huzuru bizim için çok önemlidir. Bu pandemi sürecinde bir çok İş yeri ve işçi kardeşimiz mağdur olmuştur. Bunun önüne bir nebzede geçmek için Gözde Akademi Hastanesi Müdürü Vural Menekşeoğlu kardeşimle bir araya gelerek bir işbirliğine gittik. Bundan sonra Üyesi kardeşlerimizin Gözde Akademi Hastanesinde yapacağı testler 200 lira KDV sahil olarak yapılacaktır. Bizlere böyle bir kolaylıktan dolayı Gözde Akademi Hastanesi Müdürü Vural Menekşeoğlu'na teşekkür ediyorum.  Bundan sonrada MATEK-DER olarak üyelerimizin menfaatleri doğrultusunda frklı kurumlarla işbirliği içerisinde olacağız. Önümüzdeki günlerde  Hastahane harici, Marketler, Dersaneler, Benzinlikler, Restoran , Cafe , Pastahane , Lokantalar , AVM'ler , Mağazalar gibi yerler ilede anlaşma yapacağız. Özellikle internet üzerinden e- ticaret yapan alış veriş siteleri ilede görüşmelerimiz devam ediyor Üyelerimiz buralardan da MATEK-DER avantajlarından faydalanacak anlaşmalarada imza atacağız dedi.

( MATEK-DER ) Malatya Tekstil ve Konfeksiyoncular Derneği Başkanı Şerif Aykız 2020 yılı Malatya'mız ve ülkemiz açısından çok sıkıntılı geçmiştir. İnşallah 2021 yılında başta bu koronavirüs salgınından kurtulup daha sağlıklı ve özlediğimiz günlere kavuşuruz. Bu vesile ile 2021 yılının başta Malatya’mız, Ülkemiz , Tüm Türk ve İslam dünyasına ve Diğer Ülkelere barış , huzur ve sağlık getirmesini diliyorum.

MALATYA BİRLİK GAZETESİ

  • Etiketler
HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN