Malatya'dan Asayiş Haberleri

Malatya İl Emniyet Müdürlüğüne bağlı olan ekiplerin başarılı çalışmaları aşağıya çıkarılmıştır.

PAYLAŞ

Malatya İl Emniyet Müdürlüğüne bağlı olan ekiplerin başarılı çalışmaları aşağıya çıkarılmıştır. 25.05.2021 günü Hamidiye Mahallesinde bulunan bir işyerinden yaklaşık 2.000 TL değerindeki 4 adet el işi özel gümüş yüzüğün çalınması olayı ile ilgili olarak Battalgazi İlçe Emniyet Müdürlüğü Suç Önleme ve Soruşturma Büro Amirliği görevlilerince yapılan kamera çalışmasında olayı gerçekleştiren şahıs tespit edilmiş ve Nasuhi Caddesi üzerinde yaya olarak görülerek yakalanmış, ilgili birime teslim edilmiştir.

Asayiş Şube Müdürlüğü ekiplerince yapılan çalışmalarda; 2 adet tabanca, 2 kurusıkı tabanca, 1 adet tüfek, 46 adet fişek, 1 kesici alet, 60 adet uyuşturucu hap, 25 gr sentetik kannabinoid ve 1 gr metamfetamin elde edilmiştir.

İzzetiye Mahallesinde bir bayan kuaföründe tezgâh üzerinde Müşteki N. Ö. Ş. isimli şahsın içerisinde 400 TL ve kredi kartlarının bulunduğu çantanın çalınması olayı ile ilgili kamera incelemelerinde şüpheli şahsın E. A. isimli şahıs olduğu tespit edilmiş. Şüpheli yakalanarak adli mercilere sevk edilmiş ve adli kontrol kaydıyla serbest kalmıştır.

Salköprü Mahallesinde dur ihtiranı uymayan içerisinde 3 şahsın bulunduğu ticari araç emeksiz caddesi üzerinde alınmış araç içerisinde sadece şoförün olduğu görülmüş şoför M.A.Y. araç içerisindeki şahısların kendisine silah doğrulttuğunu ve tehdit ettikleri için dur ihtarına uymadığını beyan etmesi üzerine yapılan araştırmalarda araçtan inen eşkâle uygun iki şahıs Salköprü Mahallesinde yakalanmış ve tahkikata başlanmıştır.

MALATYA BİRLİK GAZETESİ

  • Etiketler
HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN