Keskin, Gurur ve Coşkuyla Kutluyoruz

Malatya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (MESOB) Başkanı Şevket Keskin, Türkiye Büyük Millet Meclisi'nin 101. kuruluş yıldönümünü gurur ve coşkuyla kutladığını bildirerek, '23 Nisan 1920 tarihi bir açılış tarihi değil, emperyalizme karşı bağımsızlığımızın zafer imzasıdır.' dedi.

PAYLAŞ

 Keskin’in 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı mesajı şe şeklide; “Esnaf ve sanatkar camiası olarak Türkiye Büyük Millet Meclisi'nin 101. kuruluş yıldönümünü gurur ve coşkuyla kutluyoruz.

Milli irademizin ve milli egemenliğimizin kalbi olan Türkiye Büyük Millet Meclisi,  tarihimizin en önemli dönüm noktasında, umutsuzluğun, yoklukların ve güçlüklerin yaşandığı bir dönemde milletimize kurtuluş ve kuruluş mücadelemizin karargahı olmuştur.  23 Nisan 1920 tarihi bir açılış tarihi değil, emperyalizme karşı bağımsızlığımızın zafer imzasıdır.

Esnaf ve sanatkar camiası olarak şunu ifade ediyoruz; ülkemizin ve milletimizin geleceğine güvenle bakıyoruz.  101. kuruluş yıldönümünün haklı gururunu yaşıyoruz. Çünkü; ülkemize ve milletimize yönelik tüm olumsuzluklara, darbe ve işgal girişimlerine rağmen dimdik ayakta duran, her yönüyle gelişmiş bir Türkiye var.

Dün olduğu gibi, bugün ve yarında millet egemenliğine dayanan demokrasimize ve cumhuriyetimize, milli kurumlarımıza her şartta sahip çıkacak,  yaşatma gayreti ve hedefi içinde olacağız.

Cumhuriyetimizin Kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, kurtuluş ve kuruluş mücadelesi kahramanlarımızı, tüm aziz şehit ve gazilerimizi rahmet ve minnetle anıyor, tüm çocuklarımızın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını kutluyorum.”

MALATYA BİRLİK GAZETESİ

  • Etiketler
HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN