Cumhur İttifakını Buluşturan Düğün…

Avşar'ın Düğün merasimi görkemli geçti.

PAYLAŞ
Cumhur İttifakını Buluşturan Düğün…
Avşar'ın Düğün merasimi görkemli geçti.
Malatya Birlik Gazetesi - MALATYA BİRLİK GAZETESİ

Ülkücü Camiada sevilen , MHP Malatya Önceki İl Başkanlarından R.Bülent Avşar’ın oğlu Ahmet Avşar ve eşi Nisa Baz’ın düğün merasimi muhteşem oldu.

Malatya’da Cumhur İttifakını bir araya getiren düğüne ,Milletvekilleri, Belediye Başkanları, Stk lar ve akabinde çok sayıda davetli katıldı. Ülkü Ocakları Malatya İl Başkanı Turgay Şengönül genç çiftlere Türk Bayrağına sarılı Kuran_ı Kerim hediye etti.

Düğün merasimine, AK Parti Malatya Milletvekili ve MKYK Üyesi Bülent Tüfenkci, AK Parti Malatya Milletvekili ve MKYK Üyesi Öznur Çalık, AK Parti Malatya Milletvekili Ahmet Çakır, AK Parti Malatya İl Başkanı İhsan Koca,MHP Malatya İl Başkanı Mesut Samanlı, MHP Diyarbakır İl Başkanı Cihan Kayaalp, MHP Elazığ İl Başkanı Semih Işıkver, MHP MYK Üyesi Ömer Ekici, MHP MYK Üyesi Eyüp Gönültaş,Ülkü Ocakları Malatya İl Başkanı Turgay Şengönül,Diyarbakır Ülkü Ocakları Başkanı, Malatya Jandarma Komutanı Necmi İnce, Emniyet İl Müdürü Ercan Dağdeviren, İl Milli Eğitim Müdürü Battal Kanbay,Ticaret Borsası Başkanı Ramazan Özcan,Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar, Battalgazi Belediye Başkan Yardımcısı İsmet Sarıgül ve Eyüp Sağlam,Kuluncak Belediye Başkanı Erhan Cengiz, Akçadağ Belediye Başkanı Ali Kazgan, Pütürge Belediye Başkanı Mikail Sülük, Doğanyol Belediye Başkanı Hakan Bay, AK Parti Yeşilyurt İlçe Başkanı Muhammed Yalçınkaya, çok sayıda daire müdürleri, stk’lar ve dernek başkanları katıldı.

MHP Malatya Önceki İl Başkanı R.Bülent Avşar ,’ Mutlu günümüzde yanımızda olan Kıymetli Belediye başkanlarım, Milletvekillerim, “İl ve İlçe” Başkanlarım, MYK üyelerim, Emniyet Müdürüm, Jandarma Alay Komutanım, Ocak Başkanıma, Daire Başkanı ve Müdürlerine, Camiamızın Değerli Büyüklerine, kardeşlerime Teşekkürlerimi İletiyorum.’ Dedi.

Malatya’da ve Türkiye’de bir ilk olan Nikah Şahitliğini ise protokolde bulunan Milletvekilleri, Belediye Başkanları, Daire Müdürleri hep birlikte yaptı. Nikahı Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan Kıydı. Düğün merasimi MHP Lideri Devlet Bahçeli ve bir çok telgrafın okunmasının ardından, yemek ve takı takma merasiminden sonra sona erdi.  Bülten

  • Etiketler
HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN