Bin Aydan Daha Hayırlı Olan Kadir Gecemiz Mübarek Olsun

AK Parti Yeşilyurt Gençlik Kolları Başkanı Salih TAV yayınladığı mesajda, 'Bin aydan daha hayırlı olan bu mübarek gecede edilen duaların kabul olmasını diliyorum' dedi.

PAYLAŞ

Kadir gecesinin tüm İslam alemine hayır getirmesini ve bin aydan daha hayırlı olduğu kabul edilen bu mübarek gecede edilen duaların kabul edilmesini dilediğini yayınladığı mesajında aktaran AK Parti Yeşilyurt Gençlik Kolları Salih TAV “İbadetle geçirdiğimiz rahmet ve bereket ayı Ramazan’ın sonuna yaklaşırken, yüce kitabımız Kur’an-ı Kerim’de bin aydan hayırlı olduğu bildirilen Kadir Gecesi’ni idrak etmenin huzurunu yaşamaktayız.

Tutulan oruçlarla, yapılan ibadet ve yardımlarla idrak ettiğimiz bu mübarek ay, Kadir Gecesi ile manevi zirveye ulaşmaktadır. Ramazan ayı rahmet, bereket, yardımlaşma ve dayanışmanın yükseldiği bir ay. Bu mübarek ayda hayırlarımızı arttıralım, ihtiyaç sahiplerimizi düşünelim. Toplumsal dayanışmamızı güçlendirelim. Bu mübarek gecede sevdiklerimize, vatan ve milletimizin selameti için dua edelim. Bu mübarek gününün İslam alemi için hayırlara vesile olmasını diliyorum” ifadelerine yer verdi.

MALATYA BİRLİK GAZETESİ

  • Etiketler
HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN