BBP Heyetinden İlçe Milli Eğitime Ziyaret

BBP(Büyük Birlik Partisi Yeşilyurt İlçe Başkanı ve yönetimi, Yeşilyurt Milli Eğitim Müdürü Cemal Kalay'ı ziyaret ederek istişarelerde bulundular.

PAYLAŞ

Başkan Altunkaya ve yönetimi İlçe Milli Eğitim Müdürü Kalay’lıya eğitim öğretim yılının başlaması sebebiyle tebrik ederek, pandemi sürecinde göstermiş oldukları hassasiyet konusuna değinildi. Altunkaya, “Ülkemizi zor bir süreçe sokan Covid-19 virüsü ile ilgili göstermiş oldukları hassasiyetten ötürü Müdür beye ve tüm Milli Eğitim çalışanlarına teşekkür ediyorum. Haliyle Eğitim öğretim yılının başlaması sebebiyle tüm Öğretmenlerimize ve öğrencilerimize hayırlı olmasını temenni ediyoruz. Türkiye’nin bir çok ilinden büyük olan Yeşilyurt İlçemizde, Eğitim ile ilgili tüm sorunları ivedi olarak çözüm odaklı halleden İlçe Milli Eğitim Müdürü Cemal Kalaylı beye teşekkür ediyoruz ve her türlü sorunda ilçe başkanlığımız olarak eğitime önem verdiğimizi ve yanlarında olduğumuzu belirtmek isteriz.” İfadelerini kullandı.

Yeşilyurt Milli Eğitim Müdürü Cemal Kalaylı ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, eğitim ve öğretim yılımızın tüm öğretmenlerimize ve öğrencilerimize hayırlı olsun dedi.

Ziyarete BBP Yeşilyurt İlçe Başkanı Ercan Altunkaya’nın yanı sıra, Başkan Yardımcısı Mustafa Cengiz, Oktay Altunkaya, Yüksel Duman ve Selçuk Elmas katıldı.

MALATYA BİRLİK GAZETESİ

  • Etiketler
HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN