Başkan Yalçınkaya, Milletin Hakkını Asla Kimseye Yedirtmeyiz

 Deva Partisi Pütürge İlçe Başkanı İbrahim Yalçınkaya, Belediye şirketine ait Şiro Çayı üzerindeki kum ve çakıl ocağının özel bir şirkete ihalesiz verilmesi Pütürge'lileri rahatsız etmiştir.

PAYLAŞ

Deva Partisi Pütürge İlçe Başkanı İbrahim Yalçınkaya, kullanım hakkı Pütürge Belediye Şirketinde olan Şiro Çayı üzerindeki kum ve çakıl ocağının tartışmalı bir şekilde özel bir şirkete peşkeş çekilmesine tepki gösterdi.

Başkan İbrahim Yalçınkaya Şiro Çayı üzerindeki kum ve çakıl ocağının ihalesiz bir şekilde kimlere ne şekilde verildi, kaça verildi hangi şartlarla verildi çıkıp Pütürge Belediye Başkanı Mikail Sülük'ün millete ve Pütürge'lilere anlatması ve izah etmesi lazım. Başkan Mikail Sülük seçim öncesinde seçim vaatlerinde gittiği her yere biz milletin ve Pütürge'lilerin hakkını kimse yedirmeyeceğiz. Yapacaağımız tüm işlerimizde şeffaf olacağız. Yapacağımız ihalelerde alımlarda kendi belediye sitemizden yayınlayacağız diye söz verdiniz. Hiç kimse Milletin malını Pütürgelilerin malını Pütürgelilerden habersiz veremez. Başkan İbrahim Yalçınkaya Şiro Çayı üzerinde bulunan milletin malı olan bu kum ve çakıl ocağının birilerine alel acele verilmesinin bir Pütürge'nin evladı olarak, DEVA Partisi İlçe Başkanı olarak hesabını soracağız takipçisi olacağız dedi.

Deva Partisi Pütürge İlçe Başkanı İbrahim Yalçınkaya, Biz DEVA Parti'si olarak kongrelerimizi yeni yaptık. Yerimizi yeni tuttuk. Artık bundan sonra sahada ve milletin yanında olacağız. Pütürge'lilerin yanında olacağız. Koronavirüs salgınından dolayı ev ve esnaf ziyaretlerini ileriki günlerde yapacağız. Ama bundan sonra Milletin ve Pütürgelilerin haklarını biz her platformda dile getireceğiz. Bundan sonra biz yaptık doğrudur sorgulanamaz anlayışını asla kabul etmeyeceğiz. İyi yapılanı taktir edeceğiz, Kötü yapılanın haksız yapılan tüm işerin milletimiz adınada hesabını soracağız.

MALATYA BİRLİK GAZETESİ

  • Etiketler
HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN