Başkan Samanlı, Niyazi Mısri Esnafını Ziyaret Etti

Milliyetçi Hareket Partisi Malatya İl Başkanı Mesut Samanlı ve yönetim kurulu üyeleri Malatya'nın Niyazi Mısri Caddesi'nde esnafla bir araya geldi.

PAYLAŞ
Malatya Birlik Gazetesi - MALATYA BİRLİK GAZETESİ

Milliyetçi Hareket Partisi Malatya İl Başkanı Mesut Samanlı ve yönetim kurulu üyeleri Malatya’nın Niyazi Mısri Caddesi’nde esnafla bir araya geldi. Başkan Samanlı; “Esnaf ziyaretleri bizler için oldukça mühim bir etkinlik. Vatandaşımız ile bir araya gelmek ve onlarla hasbihal etmek bizim temel vizyonumuzdu, olmaya da devam edecek. Biz vatandaşın her an ulaşabileceği bir partiyiz, bunu vatandaşımız da çok iyi bilir.” İfadelerini kullandı. Başkan Samanlı’nın ziyaretlerine ilişkin diğer değerlendirmeleri şu şekilde;

VATANDAŞIMIZ İLE BİR ARAYA GELMEK BİZİM TEMEL VİZYONUMUZ

“ Bugün güzide şehrimiz Malatya’nın Niyazi Mısri Caddesi’nde esnafımız ve vatandaşımız ile bir araya geldik. Şehrimizin esnaf potansiyeli en yüksek caddelerinden biri olan Niyazi Mısri Caddesi’nde oldukça kalabalık bir karşılamaya şahit olduk. Biliyorsunuz ki, esnaf ziyaretleri bizler için oldukça mühim bir etkinlik. Vatandaşımız ile bir araya gelmek ve onlarla hasbihal etmek bizim temel vizyonumuzdu, olmaya da devam edecek. Biz, Milliyetçi Hareket Partisi olarak; vatandaşın her an ulaşabileceği bir partiyiz, bunu vatandaşımız da çok iyi bilir. Her an bunun altını sözlü olarak çizmek yerine sahalara inmeyi tercih ediyoruz. Elini sıkmadığımız tek bir Malatyalı kalmamalı, bunun için ziyaretlerimiz tam gaz devam edecek. Bugün, Niyazi Mısri Caddesi’nde bizleri sıcakkanlı tavırları ve misafirperverliğiyle karşılayan tüm esnaf ve vatandaşımıza teşekkürlerimi iletiyorum.”

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN