Başkan Dağ'dan Ramazan Ayı Mesajı

Anadolu Basın Birliği Derneği Malatya Şube Başkanı Zeki Dağ, 11 Ayın Sultanı Ramazan Ayı Dolayısıyla Bir Mesaj Yayınladı.

PAYLAŞ

Anadolu Basın Birliği Dernek Başkan Dağ Mesajında: Rahmet ve mağfiret ayı Ramazan’ın gönüllere huzur veren bir ay olduğunu dile getirdi.

Bu ayda Gönüllere huzur veren 11 ayın sultanı Ramazan ayına kavuşmanın manevi iklimini yaşıyoruz. Başı rahmet, ortası mağfiret ve sonu ise cehennemden kurtuluş olan Ramazan ayı, rahmeti ve bereketi bol olan bir aydır ve değerini bilmeliyiz.

Yoksulların gözetildiği, iftar sofralarının paylaşıldığı Ramazan ayı, aynı zamanda millet olarak yardımlaşma ve kaynaşma bakımından kaçırılmaması gereken bir fırsat aydır. Ramazan ayında bizi biz yapan milli ve manevi değerlerimizi en güzel şekilde sergileyerek, bu değerlerimizi geleceğe taşımalıyız diyen Başkan Zeki Dağ, Bin aydan daha hayırlı olan Kadir Gecesi’ni barındıran Ramazan ayının Türk ve İslam alemine, ülkemize, milletimize ve tüm insanlığa hayırlar getirmesini Yüce Allah’tan diliyorum.

Yine zor şartlarda görev yapan basın çalışan kardeşlerime çalışmalarından başarılar diliyorum ve Ramazan şeriflerini kutluyorum.

MALATYA BİRLİK GAZETESİ

  • Etiketler
HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN