Başkan Alpaslan'dan M. Zeki Sekin'e Geçmiş Olsun Ziyareti

Geçtiğimiz günlerde geçirmiş olduğu kalp rahatsızlığı nedeniyle hastaneye kaldırılan ve anjiyo olan Şehidimiz Fethi Sekin'in babası Mehmet Zeki Sekin taburcu olarak evinde istirahat geçti.

PAYLAŞ

Geçtiğimiz günlerde geçirmiş olduğu kalp rahatsızlığı nedeniyle hastaneye kaldırılan ve anjiyo olan Şehidimiz Fethi Sekin’in babası Mehmet Zeki Sekin taburcu olarak evinde istirahat geçti.

15 Temmuz Milli İrade Ocakları Kadın Kolları Genel başkanı Ayşe Alpaslan, şehidimizin babası Mehmet Zeki Sekin’i evinde ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerinde bulundu. Ziyaret son derece samimi bir ortamda geçti. Hastanede kaldığı sürede ve evinde bulunduğu sırada arayan, soran ve ziyarete gelen herkese teşekkür eden Mehmet Zeki Sekin “ Vatan için bir evladımı şehit verdim, bir değil bin evladım da, benim de canım feda olsun. Vatan bizim kutsalımızdır, bunun için her vatansever gibi bizler de gerektiği yerde canımızı seve seve veririz.

Şehit babası olmanın onurunu bizlere yaşatan Allah’a hamdolsun. Hastanede bulunduğum esnada gelen, arayan ve soran herkese çok teşekkür ediyorum. Şu an evde istirahat ediyorum ve genel sağlık durumum çok iyi. 15 Temmuz Milli İrade Ocakları Genel başkanımız Sayın Ayşe Alpaslan kızımızın ziyaretinden çok memnun oldum. Allah razı olsun. Bu vesileyle arayan, soran herkese teşekkür ediyorum “ dedi.

Başkan Alpaslan şehit babası Mehmet Zeki Sekin’in sağlık durumunun iyi olduğunu görmekten son derece mutlu olduklarını ifade ederek “ Aziz şehidimiz Fethi Sekin büyük bir faciayı önleyerek adını tarihe yazdırmıştır. Hepimizin yüreğinde apayrı bir yeri vardır. Şehidimizin babası bizim için çok değerlidir. Fethi Sekin gibi bir evlat yetiştiren babamız hepimizin babasıdır. Sağlık durumunun iyi olduğunu gördük ve çok sevindik. Allah sağlıklı ve sıhhatli ömürler versin “ dedi.

 

Ayşe ALPASLAN

15 Temmuz Milli İrade Ocakları

Kadın Kolları Genel Başkanı

MALATYA BİRLİK GAZETESİ

  • Etiketler
HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN