Altın Hırsızları Yakalandı

PAYLAŞ
Malatya Birlik Gazetesi - MALATYA BİRLİK GAZETESİ

Malatya İl Emniyet Müdürlüğüne bağlı birimlerce asayiş ve güvenliğin temini yönünde yapılan çalışmalarda kent merkezinde 3 farklı açıktan hırsızlık olayının faili olduğu tespit edilen M. K. ve K. K. isimli şahıslar ekiplerimizce yakalanmış, işlemlerinin ardından adli makamlara sevk edilen K. K. adli kontrol şartıyla serbest bırakılmış, M. K. ise tutuklanarak cezaevine teslim edilmiştir.

Battalgazi İlçe Emniyet Müdürlüğü görevlilerince yapılan çalışmalarda;

1-Üçbağlar Mahallesinde bir ikametten 75.000 TL değerinde çeşitli ev eşyalarının çalınması olayı ile ilgili faili meçhul şüpheli M.Ş. tespit edilerek yakalanmış,  sevk edildiği adli makamlarca tutuklanmıştır.

2- Yeni Hamam Mahallesinde bir iş yerinden  500 kg kayısı çekirdeğinin çalınması olayının faili meçhul şüphelileri olduğu tespit edilen A.G. ve Y.G. isimli şahıslar suça konu kaysı çekirdekleri ile yakalanmış tahkikata başlanmıştır.

3-Saray Mahallesinde meydana gelen dolandırıcılık olayının şüphelisi F.T. isimli şahıs Elazığ yolu üzerinde bir minibüs içerisinde yakalanmış, şahsın üzerinden 21 adet imitasyon cumhuriyet altını ele geçirilmiş tahkikata başlanmıştır.

4-Başharık Mahallesinde bir bakkal dükkânında alışveriş sonrası sahte 200 TL verilmesi ile meydana gelen  parada sahtecilik olayının şüphelisi S.M isimli şahıs tespit edilerek yakalanmış tahkikata başlanmıştır.

5-Paşaköşkü Mahallesinde meydana gelen otodan teyp hırsızlık olayının Faili Firar şüphelisi S.Ç. isimli şahıs yakalanarak tahkikata başlanmıştır.

6-Cevherizade Mahallesinde bulunan bir zincir marketten çeşitli ürünlerin  çalınması olayının şüphelisi F.K. isimli şahıs tespit edilerek yakalanmış tahkikata başlanmıştır.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN