Akçadağ-Der Başkanı Murat Maskar Oldu

Akçadağlılar Dayanışma Derneği Başkanlığına Akçadağ'ın sevilen isimlerinden Birlik Vakfı Komisyon Başkanı Murat Maskar getirildi...

PAYLAŞ

Akçadağ - Der Başkanı Cahit Leventoğlu’nun istifasıyla boşalan Başkanlığa Akçadağ’ın sevilen isimlerinden Murat Maskar getirildi.    

 

Battalgazi İlçesi Kernek Külliyesinde gerçekleştirilen ve yönetim kurulunun tamamının katıldığı Akçadağder Akçadağlılar Dayanışma Derneği başkanlığına Akçadağ ilçesinde sözü senet olan herkes tarafından itimat edilip kabul gören  Birlik Vakfı Malatya Sosyal İşlerden sorumlu Başkan Murat Maskar Yönetim kurulu başkanı oldu.

 

Yönetim kurulunun toplantısı ile kongre sürecine kadar Akçadağ'ın yakalamış olduğu birlik ve beraberliği devam ettirmek için görevi kabul eden MASKAR göreve getirildikten sonra şöyle konuştu.

 

Öncelikle Derneğimizin Kurucu Başkanı Sayın Cahit Leventoğlu'na ve derneğimizin resmi kurulumunda emeği geçen Deniz Şahin olmak üzere emeği geçen tüm hemşerilerime teşekkür ederim. 

 

Bu görevi bana layık gören yönetim kurulu üyesi arkadaşlarıma da kendilerini mahçup etmemek için gerek Derneğimiz gerekse de Akçadağ'ımız için yönetimimle yılmadan yorulmadan çalışacağımıza söz veriyorum. 

 

Bizlerin ortak paydası , sevdamız olan AKÇADAĞ için ayrıştırmadan, ayırmadan , herkesi kucaklayacağız yönetim kurulunu bütün bölgelerde yapacağız tecrübeli büyüklerimiz yanı sıra genç dinamik arkadaşlarla kuracağız.

MALATYA BİRLİK GAZETESİ

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN