Adnan Çoban, Yeni Malatyaspor Yalnız Değildir

Malatya'lı İş İnsanı ve Eski Yeni Malatyaspor Kulüp Yöneticisi Adnan Çoban, Yeni Malatyaspor Takımı Kimsenin Babasının Malı Değildir. Yeni Malatyaspor Tüm Malatya'lıların Ortak Sevdasıdır.

PAYLAŞ
Malatya Birlik Gazetesi - MALATYA BİRLİK GAZETESİ

Malatya'lı İş İnsanı ve Eski Yeni Malatyaspor Kulüp Yöneticisi Adnan Çoban Yıllardır bir çok spor kulübünde başkanlık ve yöneticilik yaptığını belirterek güçlü bir ekip ve yönetimle Yapılacak bir Seçimli Kongrede aday olacaklarını söyledi.

Malatya'lı İş İnsanı Adnan Çoban Yeni Malatyaspor Siyaset Malzemesi ve birilerinin rant kapısı değildir. Bu Şehir ve bu takımda sahipsiz değildir. Her Malatya'lının kalbi Malatya ve Yeni Malatyaspor için atar. Yeni Malatyaspor bugün Malatya'mızın ve Türkiye'nin marka bir şehridir. Önemli olan bu Marka şehri gerektiği gibi marka haline getirmektir. Malatya şehri gerek yetiştirdiği  siyasetçisi, sanatçısı, akademisyeni , sporcusu özellikle dünyanın dört bir yanına dağılmış başarılı iş insanları ile tanınan bilinen bir marka şehirdir.  Allah'ın izni ile biz bu marka şehri Yeni Malatyaspor'umuzun başarılarıyla sürekli Süper Lig'de üst sıralara oynayan bir takım haline getirerek Malatya'nın Doğu'nun göz bebeği bir takım haline getirmektir.

Malatya'lı İş İnsanı Adnan Çoban Yeni Malatyaspor'un ilk yapacağı kongrede ekonomisi güçlü, futbol tecrübesi ve bilgisi olan bir yönetimle aday olacaklarını Malatya'nın geçmişte olduğu gibi başarılı bir takım haline getireceklerini söyledi.

Malatya'lı İş İnsanı ve Eski Yeni Malatyaspor Kulüp Yöneticisi Adnan Çoban Sosyal Medya Hesaplarından Yaptığı Paylaşım Şöyle;

Malatya’mız, Malatya halkı, Malatya spor taraftarları ve Malatya Spor Kulübü köklü değerlere sahiptir.

Son iki yılda yapılan idari ve mali yanlışlar, parçalanmalar, bölünmeler, güvensizlik, tahrip edilen değerler, takımın marka değerinin düşmesi, sportif başarısızlık, Malatyalı iş insanları olarak bizleri ziyadesiyle üzmüştür.

Hedefleri olan bir yönetim anlayışı ile ayrıştırıcı değil, tüm şehirle bütünleşip, birleşip, güven ortamını kurmak, sözde değil, özde birliği sağlamak, birlikte yönetmeye, bilgi birikimimizi, gücümüzü çağdaş ve şeffaf bir yönetim anlayışıyla bütünleştirmek, Malatya’mızın marka değerini yükseltmek, yeni vizyon ve projeler ortaya koymak, yeni tesisler, kalıcı gelirler kazandırmak, mutlak suretle alt yapıya ve Malatya amatörüne önem vermek, kendi öz kaynaklarımızı kullanmak, her alanda sportif başarılar elde etmek ve Malatya'mızı hak ettiği yerlere taşımayı hedefliyoruz.

Biz bu şehri biliyoruz, burada doğup büyüdük, bu şehre ve Malatya Spor sevdalıyız, tahrip edilen değerleri onarmak, unutulan gelenekleri hatırlamak, hep birlikte şehrimizde güven ortamını sağlamak adına var olduğumuzu ve kongre kararı alındığı takdirde ben ve arkadaşlarım hizmete hazır olduğumuzu tüm Malatya kamuoyunun takdir ve bilgilerine sunarız

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN