ABYB'den 15Temmuz Milli İrade Ocaklarına Ziyaret

Anadolu Basın Yayın Birliği Malatya Şube Başkanı Filiz Yavuzkurt ve yönetimi...

PAYLAŞ

Anadolu Basın Yayın Birliği Malatya Şube Başkanı Filiz Yavuzkurt ve yönetimi, 15 Temmuz Milli İrade Ocakları Genel Merkezine iadei ziyaret gerçekleştirdi.


Samimi ve sıcak bir ortamda gerçekleşen ziyarette, 15 Temmuz Milli İrade Ocakları Genel Başkanı Bilal Uludağ ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “ Öncelikle 13 fidanımızın şehit haberi hepimizi derinden üzmüştür. Tüm şehitlerimizin ailelerine ve Türk Milletine sabırlar diliyorum. 15 Temmuz Milli İrade Ocakları olarak 3 senedir hizmetteyiz ve devletimizin yanındayız. Ocağımız kurulduğundan bu yana başarılı bir şekilde görevlerini yapmaktalar. Gece gündüz demeden çalışmalarımızı sürdürüyoruz. İllerde teşkilatlanmada hızlı bir şekilde ilerliyoruz. Genel merkez olarak tüm çalışmalarımızı bitirip ve tüm İllerde şube açmaya devam ediyoruz. Şu anda bazı İllerde şubelerimizi kurduk ve hala bu çalışmalarımız devam ediyor. Bizler bu yola çıkarken ben demedik ve bizler dedik yola çıktık azim ve bir heyecanla çalışıyoruz. Bizde birlik ve beraberlik vardır. Bu birlikte bizleri her zaman doğru yola götürüyor.” Ifadelerine yer Verdi.
Anadolu Basın Yayın Birliği Malatya Şube Başkanı Filiz Yavuzkurt ise, samimi ve sıcak bir ortamda karşılanmamız mutluluk vericidir diyerek, “ 15 Temmuz Milli İrade Ocaklarının 3 senelik çalışmalarını yakinen takip ediyoruz. Başarılı ve anlamlı çalışmalarından ötürü tebrik ediyorum. 13 Fidanımız yüreklerimizi yaktı, ciğerlerimizi pareledi. Yüce Türk Devleti hain kansız terör örgütüne karşı tüm müdaheleleri yaptığına ve bundan sonraki süreçte de yapacağına emininiz. Köklerinin kuruyacağına eminiz. Her daim devletimizin yanındayız. Bu süreçte haince katledilen şehitlerimizin ailelerine ve akabinde Türk Milletine sabırlar diliyoruz.Birlik ve beraberlik içerisinde gururla yaşadığımız Al Bayrak altında , devletimizin milletimize ve vatandaşlarımıza yardımları, pandemi sürecinde yaşadığımız olumsuzluklara ragmen diyoruz ki, NE MUTLU TÜRKÜ DİYENE..” şeklinde konuştu.


15 Temmuz Milli İrade Ocakları Genel Başkanı Bilal Uludağ ziyaret sonrası Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğanından kullandığı kalemlerden hediye etti.

MALATYA BİRLİK GAZETESİ

  • Etiketler
HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN