27.10 Gr Kannabinoid, 4.99 Gr Metamfetamin Yakalandı

27.10 gr kannabinoid, 4.99 gr metamfetamin, 59 adet uyuşturucu hap, 5.97 gr uyuşturucu madde, 2 adet tabanca, 1 adet av tüfeği, 1 kesici alet ve 22 adet fişek ele geçirilmiştir.

PAYLAŞ

Seyran Mahallesinde bir ikametten Faili Meçhul hırsızlık olayı ile ilgili olarak yapılan çalışmalarda olayın şüphelisinin G. Ş. olduğu tespit edilmiş, şahıs yakalanmış ve 1 çeyrek altın ile 2.000 TL ele geçirilerek müştekiye teslim edilmiş, tahkikata başlanılmıştır.

Beydağı Mahallesinde dur ihtarına uymayarak kaçan ehliyetsiz sürücüye araç kullanmaktan trafik cezası uygulanmış, motosiklet trafikten MEN edilmiştir.

Yeşilkaynak Mahallesinde bir işyerine 2 el ateş edilmesi olayı ile ilgili müşteki kimseyle husumetinin olmadığını beyan etmiş, yapılan kamera incelemesinde olayı gerçekleştiren maskeli şahısın M. K. olduğu tespit edilmiş şüpheli tarafımızca yakalanmış adli makamlara sevk edilmiş ve adli kontrol şartı ile serbest bırakılmıştır.

Yavuz Selim Mahallesinde Müşteki M. B.; araçla TOKİ istikametine gittiği esnada araçta bulunan şüphelinin çıkan tartışma sonucu sağ bacak diz üstüne bir el ateş ettiğini ve araçtan inerek uzaklaştığını beyan eder. Şüpheli M. D.’nin ikametinde yapılan aramada;

1 adet tabanca ve 1 adet pompalı tüfek elde edilmiştir. Ayrıca Şüphelinin 21.04.2021 günü Taştepe Mahallesinde bir aracın kurşunlanması olayının şüphelisi olarak aranmakta olduğu ve Malatya Asliye Ceza Masasınca Kullanmak için Uyuşturucu Madde Kullanmaktan 1 yıl 8 ay kesinleşmiş cezasının olduğu anlaşılmış gözaltına alınmıştır.

Yenihamam Mahallesinde bir işyerinde kumar oynayan 4 şahsa idari para cezası uygulanmış, ayrıca kumar parası olan 400 TL para geçici olarak muhafaza altına alınmış, İşletmeci şahıs hakkında Kumar Oynanması İçin Yer ve İmkan Sağlamak suçundan adli işlem yapılmıştır.

MALATYA BİRLİK GAZETESİ

  • Etiketler
HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN