Artık Anneler Ağlamasın... - ZEKİ DAĞ

Artık Anneler Ağlamasın...


Kimse ırkından, renginden, dininden, dilinden, zenginliğinden, fakirliğinden dolayı ötekileştirilmesin. Çünkü bunların çoğu elimizde olmadan gerçekleşen durumlar. Mesela anne ve babamızı seçemiyoruz. Irkımızı ve rengimizi de. Zenginlik veya fakirlik ise çoğu zaman aileden geliyor. Yani yaşadığımızın çoğunluğu kader işte.

 

Ülkemizde yıkmamız gereken bir şey de ırk meselesi. Aslında hepimiz Türk üst kimliğinde beraberiz. 83 milyon biriz ve eşitiz. Din, dil, ırk ayrımı yapmadan hepimiz Türkiye Devletinin ve Milletinin bir ferdiyiz.

 

Dış güçlerin ve içimizde ki kanı bozukların oyununa gelmeyelim. Doğu illerimizde yaşayan Kürt kardeşlerimizi terörle bir araya getirmeyelim. Kürt kardeşlerimizde kendilerini bu toplumdan soyutlamasın. Çünkü biz hep birlikte Büyük Türk Milletiyiz. İtin köpeğin oyununa gelmeyecek kadar kurgulanan ve oynanan oyunların farkındayız.

 

Terör örgütlerinin siyasi uzantıları artık gerçek yüzlerini ortaya koymuşlardır. Özellikle doğuda yaşam süren kardeşlerimizin çocuklarını dağa kaçıran PKK ile bir ve beraber yol yürüyenlerin Yüce meclisimizde de yeri yoktur, olamaz. Bir an evvel maskelerini çıkarıp güzel Ülkemizi de terk etsinler. Bu şeref yoksunları Kürt kardeşlerimize mi yurt arıyorlar yoksa Büyük İsrail Devletine mi hizmet ediyorlar. Kürt kardeşlerimizin yurdu zaten vardır ve ebeden payidar kalacak olan Türkiye Cumhuriyeti’dir.

 

 

HDP ve onların üst aklı olan Kandildeki eli kanlı örgüt yöneticileri Diyarbakır HDP Binası kapısının önünde aylardır oturan annelerimizin ailelerine bir an önce kulak versinler. Teröristlerin elinde bulunan yavrularımızı bir an önce ailelere teslim etsinler. Üç maymunu oynamasınlar. Herkes onların ciğerlerini biliyor. Artık eski Türkiye yok. Eskiden olduğu gibi kandıracağınız insanlarda yok. Bittiniz artık sonunuz geldi. Arkanızı yaslayacağınız bir kandiliniz, içeride destekçiniz FETÖ, PYD ve PKK’nız kalmadı. Onlar kendi başlarının derdine düştü. Ama halen kahpelikleriniz devam ediyor. Çocuklarımız dağa kaçırıp aileleri tehdit ettiriyorsunuz. Yoksa siz siyasi uzantıları meclise nasıl girebilirsiniz ki…

 

Diyarbakır HDP binasının önündeki kalabalığa duyarsız kalmayın. Anneler ağlamasın. Sizin koştuğunuz Avrupa Parlamentosu veya AİHM neden oradaki aileleri görmüyor. Çifte standart uygulayan AB ne yapıyor.

 

Buradan Kandilde saklanan köpeklere, onların siyasi sahiplerine, AB’li yandaşlarına sesleniyorum. Haddinizi bilin, hududunuz aşmayın. Biz 83 milyon hep birlikte Türkiye’yiz. Türk Milletiyiz. Bir Türk İslam Milliyetçisi olarak son nefesime kadar haykıracağım.

 

2020 Yılı özellikle Ülkemizde çok zor bir yıl oldu. İnşallah 2021 Yılı yeni umutların yeşerdiği , doğal afetlerin , terörün , savaşların , yoksulluğun olmadığı bir yıl olur..

malatyabirlikgazetesi44@hotmail.com

YAZIYI PAYLAŞ!

Yazıyı Yorumla

Yorumlar / 3

  • Hüseyin doğan | 08 Ocak 2021 20:15

    Sayın başkanım kalemine yüreğine sağlık. Çok teşekkür eder sağlıklı bereketli ömürler dilerim.

  • Buse Akkuş | 08 Ocak 2021 19:39

    Başkanım ellerinize sağlık muhteşem bir yazı duygularımıza tercüman olmus

  • Fatma Canlar | 04 Ocak 2021 13:24

    Tabi ki Anneler Ağlamasınlar… Hani deriz ki Anneler ağlamasın. Ama bakıyoruz ki hala Anneler ağlıyorlar. Annelerin ağlamaması için siyasi partilerin hep birlikte bir araya gelmeli ve Anneler ağlamamalıdır. Bu Güzeli Ülkemizde hala PKK’ya destek veren bazı siyasi partilerin içinde hainler var. İşte bu hainler biran önce kendilerine çeki düzen vermelidir. PKK Yandaşların Bu Mecliste Olmaları Bizleri Derinden Üzmektedir. Sen benim vergimle aylık alacaksın ve bu Ülkenin güvenlik güçlerine silah sıkacaksın. PKK’ya kim destek veriyorsa haindir, şerefsizdir, alçaktır. Bu güzel ve anlamlı yazınızdan dolayı sizleri ve ekibinizi kutluyorum ve Allah yardımcınız olsun.

YAZARIN SON 5 YAZISI
13Ekm
06Ekm

Seversem Candan Severim

15Eyl

Neyleyim ki

05Eyl

Ağlamak Sana Yakışmıyor

26Ağs