Vali Baruş, Şehit Günaydın'ın Ailesine Taziye Ziyaretinde Bulundu

Vali Aydın Baruş, 12 Nisan 2021 tarihinde görev yaptığı Hakkari'de kaza sonucu yaralanarak kaldırıldığı Devlet Hastanesi yoğun bakım servisinde tedavisi devam etmekte iken yapılan tüm müdahalelere rağmen 16 Nisan 2021 günü şehit olan P. Uzm. Çvş. Ramazan Günaydın'ın baba ocağını ziyaret etti.

PAYLAŞ

Vali Aydın Baruş, 12 Nisan 2021 tarihinde görev yaptığı Hakkari’de kaza sonucu yaralanarak kaldırıldığı Devlet Hastanesi yoğun bakım servisinde tedavisi devam etmekte iken yapılan tüm müdahalelere rağmen 16 Nisan 2021 günü şehit olan P. Uzm. Çvş. Ramazan Günaydın’ın baba ocağını ziyaret etti.

Şehit babası Mehmet Günaydın’a sabır ve başsağlığı dileyen Vali Aydın Baruş,  “Şehidimiz Ramazan Günaydın’a ve diğer tüm şehitlerimize Allahtan rahmet dileyerek, Devletimizin tüm imkânları ile her zaman sizlerin yanındayız” dedi.

İl Müftüsü Veysel Işıldar tarafından Şehit Ramazan Günaydın ve tüm şehitlerimiz için okunan Kuran-ı Kerim’in ardından duaların edildiği ziyarete Vali Aydın Baruş,  2. Ordu Komutanı Org. Metin Gürak, 2.Ordu Kurmay Başkanı ve Garnizon Komutanı Tümg. Selami Arslan, İl Müftüsü Veysel Işıldar, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Rasim Bulut ve Güvenlik ve Acil Durumlar Koordinasyon Merkezi (GAMER) Müdür Vekili İbrahim Halil Kılıç katıldı.

MALATYA BİRLİK GAZETESİ

  • Etiketler
HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN