Vali Aydın Baruş'un Yeni Yıl Kutlama Mesajları

Her yeni yıl mutluluk ve başarı beklentileriyle sağlıklı ve müreffeh...

PAYLAŞ

Her yeni yıl mutluluk ve başarı beklentileriyle sağlıklı ve müreffeh bir hayata ulaşma yolunda yeni umutların filizlenmesine fırsat teşkil eder.

Diğer taraftan, geride bıraktığımız her yıl geçmişin muhasebesini yaparak hatalarımızdan ders çıkarmak ve gelecekte atacağımız adımlara isabetle karar vermek için önemli bir fırsattır.

Geçmiş yılın muhasebesiyle birlikte tazelenmiş umutlarla yeni bir yıla adım atarken ailemize, milletimize ve ülkemize karşı olan mesuliyetlerimizi unutmadan, geleceğimizi daha iyi ve mutlu bir hale getirmek için azimle ve sabırla mücadele etmeyi bırakmamak gerekir.

Malatya olarak 2020 yılında yaşadığımız depremler ve tüm dünyayı etkileyen salgın sürecinde kasvetli günler yaşadık. Bizi birbirimize bağlayan ve asırlardır bu topraklarda beraber yaşamamıza temel oluşturan kardeşlik ve yardımlaşma değerlerinden güç alarak birlikte mücadele ettiğimiz bu süreçte 2021 yılına daha iyimser ve ümitvar olarak giriyoruz.

Karşılamakta olduğumuz yeni yılın aramızdaki kadim kardeşlik bağlarını güçlenmesine, başta cennet ülkemiz Türkiye olmak üzere bütün dünyaya huzur ve istikrar gelmesine vesile oluşturması en büyük temennimdir.

2021 yılının hemşehrilerimiz, aziz Milletimiz ve tüm insanlık için huzur, sağlık ve mutluluk getiren bir yıl olmasını temenni ediyorum. Saygıdeğer Malatyalı vatandaşlarımızın ve tüm mesai arkadaşlarımın yeni yılını içten dileklerimle tebrik ediyorum.

 

Aydın BARUŞ

     Malatya Valisi

 

MALATYA BİRLİK GAZETESİ

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN