Teşekkürler Yeşilyurt Belediyesine

Başkan Çınar Konak'ta Sorunları Tek Tek Çözüyor...

PAYLAŞ

Vatandaşın Sesine Anında Cevap Veren Başkan Sayın Mehmet Çınar’a Teşekkürler….

Konak Semti Caddesi, Yardımsever Sokakta yaklaşık bir yıldır sorun yaşadığımız yolun Yeşilyurt Belediyesi ekipleri tarafından incelenerek sorunu çözüldü.  Bizler konak mahalle sakinleri olarak Yeşilyurt Belediyemizin çalışmalarını destekliyor ve Belediye Başkanı Sayın Mehmet Çınar Başkanımıza teşekkürlerimizi sunuyoruz.

 

Konak semti Caddesi Yardımsever Sokakta özellikle kışın ve bahar aylarında yağmur ve kar nedeniyle yollarda meydana gelen göletler ve su birikintileri ciddi sıkıntı oluşturmaya başladı. Vatandaşlar biriken yağmur ve kar suyu nedeniyle ciddi sıkıntı yaşamakta.  Yaya olarak gittikleri yerlerde rahat karşıdan karşıya geçememekteydi. Araçlar biriken su birikintileri yüzünden yayaların üstünü  su sıçratmakta araçların sağlıklı seyahat etmesine engel  olmaktaydı..

 

Yeşilyurt Belediyesi Fen İşleri Ekipleri Muhtarımız Özkan Koca’nın da gayretleri sonucu konuya hassasiyet göstererek yaşadığımız sıkıntı giderildi.

 

Konak Mahallesi Sakinleri olarak başta Yeşilyurt Belediye Başkanımız Sayın Mehmet Çınar’a, Başkan yardımcılarına, Muhtarımız Özkan Koca’aya Fen işleri müdürü Bülent Çetin’e ve tüm emeği geçenlere teşekkür ediyoruz dedi.

 

Haber ve Fotoğraf: Şükrü Güzel.

Malatya Birlik Gazetesi Konak Muhabiri

MALATYA BİRLİK GAZETESİ

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN