Saadet Partisi Malatya İl Başkanlığı Aralık Ayı İl Divanı Toplantısı

Saadet Partisi Malatya İl Başkanlığı Aralık Ayı İl Divan Toplantısı Osman MARASALI...

PAYLAŞ

Saadet Partisi Malatya İl Başkanlığı Aralık Ayı İl Divan Toplantısı Osman MARASALI başkanlığında 26 Aralık Cumartesi günü saat 14.00'da online olarak gerçekleştirildi.

 

Toplantıya Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcıları Yaşar CANBAY ve Mahmut ARIKAN da katılım sağladı. Divan toplantısının açılışında konuşan Genel Başkan Yardımcısı ve Teşkilat Başkanı Mahmut Arıkan; " Yarım asırdan beri Milli Görüş davasını omuzlayan kıymetli teşkilat mensuplarına şükranlarımı arz ediyorum. Biliyorsunuz ki güzel ülkemizin her konuda çok sıkıntılı günler geçirmekte olduğu bu zamanda Milli Görüş'e olan ihtiyaç her zamankinden daha şiddetli bir şekilde hissedilmektedir. Bu nedenle bugüne kadar gösterdiğimiz gayretlerin, fedakarlıkların çok daha fazlasını göstermemiz gereken olağanüstü süreçlerden geçtiğimizin bilincinde olmamız gerekmektedir." şeklinde konuştu.

 

Toplantının devamında Saadet Partisi Malatya İl Teşkilatı Birim Başkanları ve İlçe Başkanları aylık çalışma raporlarını sundular.

 

Aralık Ayı Divan Toplantısının kapanış konuşmasını ise Genel Başkan Yardımcısı Yaşar Canbay gerçekleştirdi. Canbay ; "Tarihin muhtelif dönemlerinde ekonomik/sosyal bakımından oldukça sıkıntılı zamanların yaşanmış olduğu bilinmektedir. Bu sıkıntılı dönemlerden çıkış, o dönemde yaşayan fedakar ve cesur insanların inisiyatif alması ve Allah'ın yardımı ile gerçekleşmiştir. Bizler Milli Görüşçüler olarak ülkemizin ve dünyanın bu sıkıntılı dönemlerden çıkabilmesi adına inisiyatif almalıyız. Allah'ın rızasını gözeterek hareket etmemiz ve elimizden gelen bütün gayreti ortaya koymamız halinde ben inanıyorum ki Allah'ın yardımı da bizimle olacaktır." şeklinde konuştu.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN