MATEK-DER Başkanı Şerif Aykız'ın Yeni Yıl Mesajı

( MATEK-DER ) Malatya Tekstil ve Konfeksiyoncular Derneği Başkanı Şerif Aykız , 2021 yılının yeni umutları ve yeni güzellikleri de beraberinde getirmesini diledi.

PAYLAŞ

( MATEK-DER ) Malatya Tekstil ve Konfeksiyoncular Derneği Başkanı Şerif Aykız , yeni yıl dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı.

 MATEK-DER Başkanı Şerif Aykız , mesajında yeni yılın yeni umutları ve yeni güzellikleri de beraberinde getirmesini diledi.

 

2021 yılının Başta Malatya'da, ülkemizde ve tüm dünyada sevgi, kardeşlik, birliktelik ve hoşgörü duygularının arttığı, huzur ve güvenin tesis edildiği güzel bir yıl olmasını temenni ederim.

 

"2021 yılının mutlulukların arttığı, umutların tazelendiği, duaların kabul gördüğü ve hayallerin gerçeğe dönüştüğü bir yıl olmasını temenni ediyorum. Feraseti, metaneti, sabrı ve fedakarlığı ile çok sıkıntılı ve zorlu süreçleri geride bırakan milletimizin yeni yılla birlikte feraha ve huzura kavuşması en büyük temennimizdir. Bu vesile ile başta Malatya'mıza  olmak üzere tüm milletimize sağlıklı, huzurlu, mutlu ve umut dolu bir yıl diliyor; selam, sevgi ve en kalbi muhabbetlerimi sunuyorum."

 

                                                                                                            Şerif Aykız

                                                                          Malatya Tekstil ve Konfeksiyoncular Derneği Başkanı

MALATYA BİRLİK GAZETESİ

  • Etiketler
HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN