Malatya'da KARATE'de İlk Ve Tek ONLİNE Eğitim Semineri

Türkiye Karate federasyonu eğitim ve dan komisyon üyesi 8. Dan İsmet Turnadan...

PAYLAŞ

Türkiye Karate federasyonu eğitim ve dan komisyon üyesi 8. Dan İsmet Turnadan online karate semineri

Jska / Türkiye Başkanı. IJka - Wsf . 8.dan.Türkiye karate Federasyonu 8.dan Eğitim ve dan kurul üyesi. Antalya polis spor gücü kulübü, Teknik direktörü. 57 yıl sporcu geçmişine sahip olan Turna’dan Malatya Karate ONLİNE Gelişim Semineri 09.01.2021 tarihinde Cumartesi günü saat: 19:00 da zoom programı üzerinden,  verilecektir. Tüm Malatya Karate antrenörleri hakemleri ve öğrencileri seminere davetlidir.

 

Türkiye karate federasyonu bağlı www.malatyakarate.com haber sitesinin organize ettiği, Karate federasyonun herkes tarafından sevilen saygı duyulan, hocası, Hanshi İsmet Turna bu hafta sonu Malatyalı karatecilerin evlerine uzaktan ONLİNE ile misafir olacaktır. Yıllarca bir çok alanda emek vermiş kendini yetiştirmiş ve Malatyalılara her zaman gönül kapısını açıp tüm bilgi ve birikimlerini paylaşmış olan, Turna, pandemi döneminde  karateci çocukların,  teknik taktik ve savunma konusunda  gelişmeleri  için, Karate’nin en temel teknikleri olan, olmazsa olmazlarından,  KİME , KATA, KUMİTE  üzerine bire bir  soru cevapla şeklinde,  zoom programında canlı yayın da en güncel bilgilerini Malatyalı Karatecilere aktaracaktır.

Jska / Türkiye Başkanı. IJka - Wsf . 8.dan.Türkiye karate Federasyonu 8.dan Eğitim ve dan kurul üyesi. İsmet Turna’nın seminerine katılmak için zoom programını indirip ve  yazarak  herkes katılabilir.

MALATYA BİRLİK GAZETESİ

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN