Malatya Asayişinden Kaçış Yok

Malatya İl Emniyet Müdürlüğüne Bağlı Olan Asayiş Şube Müdürlüğü görevlilerince yapılan çalışmalar aşağıya çıkarılmıştır.

PAYLAŞ

Malatya İl Emniyet Müdürlüğüne Bağlı Olan Asayiş Şube Müdürlüğü görevlilerince yapılan çalışmalar aşağıya çıkarılmıştır.

6 adet uyuşturucu hap, 2 adet tüfek, 1 adet tabanca ve 8 fişek ele geçirilmiştir.

Dabakhane Mahallesinde müşteki M.B.’ye ait 2 ikamette meydana gelen Faili Meçhul kalorifer petekleri ve kombi çalınması olayları ile ilgili yapılan güvenlik ve KGYS kameraları incelemelerinde şüphelinin H.C.A. isimli şahsın olduğu tespit edilmiş. Şüpheli şahsın yakalanmasına yönelik yapılan çalışmalarda şahsın şuan başka bir suçtan cezaevinde olduğu anlaşılmış, tahkikat devam etmektedir.

Terminal Caddesinde plakasız motosikletin yapılan kontrollerinde tescilsiz olduğu sürücü M. K. isimli şahsın ehliyeti olmadığı anlaşılmış trafik yönünden toplamda 3.012 TL ceza uygulanmış motosiklet otoparka çekilmiş olup tahkikata başlanmıştır.

Büyük Mustafa Paşa Mahallesinde yapılan çalışmalarda plakasız motosiklet dur ikazına uymayarak kaçmış, kovalamaca neticesinde Hasanbey Caddesi içerisinde yakalanmış şase numarasından yapılan kontrollerde trafikten çekili men araç olduğu sürücü H. E. isimli şahsın ehliyeti olmadığı anlaşılmış trafik yönünden toplamda 4.350 TL ceza uygulanmış motosiklet otoparka çekilmiş olup tahkikata başlanmıştır.

Beydağı Polis Merkezince çalıntı olarak aranan Bisiklet, sahibi tarafından üzerinde bir şahsın olduğu şeklinde görüldüğü anons edilmesi üzerine Dabakhane Mahallesinde yakalanmış, şüpheli çocuk S. E. Çocuk Şubesine, bisiklet ise Polis merkezine teslim edilmiş olup tahkikata başlanmıştır.

Battalgazi Mahallesinde yapılan çalışmalarda plakasız motosikletin durdurulmuş yapılan kontrollerde motor ve şase numarasının kazınmış olduğu sürücü A. E. isimli şahsın ehliyetinin olmadığı anlaşılmış trafik yönünden toplamda 3.012 TL ceza uygulanmış motosiklet otoparka çekilmiş olup tahkikata başlanmıştır.

Şemsiyeli Sokakta birbirlerini darp eden şahıslar olduğu .bilgisi üzerine olaya müdahale edilmiş , olayda başından sopa ile darp neticesinde yaralanan N. Y. isimli şahıs 112 marifetiyle Hastaneye intikali sağlanmış , olayın tarafı şüphelilerden M. Y. ve H. B. B. isimli şahıslar ve olayda kullandığı iddia edilen sopa ile birlikte yakalanarak tahkikata başlanmıştır.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN