Kaya, Türk Polis Teşkilatımızın Kuruluş Yıl Dönümü ve Polis Haftası Kutlu Olsun

(MHP) Milliyetçi Hareket Partisi Malatya Yeşilyurt İlçe Başkanımız Sayın Mehmet Ali Kaya, yaptığı açıklamada Değerli Türk Polisimizin Haftası kutlu olsun.

PAYLAŞ
Malatya Birlik Gazetesi - MALATYA BİRLİK GAZETESİ

(MHP) Milliyetçi Hareket Partisi Malatya Yeşilyurt İlçe Başkanımız Sayın Mehmet Ali Kaya, yaptığı açıklamada; Değerli Türk Polisimizin Haftası kutlu olsun. Emniyet teşkilatımız vatandaşlarımızın huzurlu mutlu ve güvenli bir şekilde yaşamlarını devam ettirmesi için gece gündüz demeden canla başla çalışmaktadır.

Vatandaşımızın can ve mal güvenliğinin en önemli teminatı olan Emniyet Teşkilatımız, devletimizin bir mihenk taşı ve temel kurumlarından biridir. Kurulduğu 10 Nisan 1845 tarihinden bugüne kadar ülkemizde huzur ve düzenin bozulmaması ve bizlerin güvenli bir şekilde yaşamını sürdürebilmesi için gece gündüz fedakârca görev yapan, halkımızın can ve mal güvenliğini sağlayan, mesai kavramı olmadan, millî bir şuur, büyük bir özveriyle çalışmaktadır.

(MHP) Milliyetçi Hareket Partisi Malatya Yeşilyurt İlçe Başkanı Mehmet Ali Kaya, Tüm Emniyet Mensuplarımızın, 6-12 Nisan Polis haftası ve 10 Nisan Polis gününü kutluyorum. Görevi başında bu millet ve devlet için şehit düşen polislerimizi rahmetle anıyoruz. Gazilerimizi minnetle anıyoruz. Şuan görevlerini ifa eden ve bu milletin ve devletin huzuru için görevde olan polislerimizde teşekkür ediyorum. Rabbim yar ve yardımcıları olsun. Dedi.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN