Gözükara, Azerbaycan Yalnız Değildir

PAYLAŞ

Tarih boyu Emperyalist devletlerin arkasına sığınarak, emperyalizmin beslemesi olarak kalleşçe Türklere saldıran , çoluk çocuk demeden öldüren eli kanlı alçaklar şimdilerde kirli emellerine ulaşmak için  kardeş Azerbaycan topraklarına saldırıyorlar.

Ermenistan'ın son olarak ,karşılıklı kabul edilen ateşkesi ihlal ederek sınırdaki birçok noktadan Azerbaycanlı  kardeşlerimize yaptığı hain saldırıları şiddetle ve nefretle kınıyoruz.

İki devlet ve tek millet diyerek özümüz kabul ettiğimiz Azerbaycanlı kardeşlerimize yapılan her alçak saldırı bize yapılmış demektir.

Ermenistan'ın eli kanlı katillerinin kalleş saldırılarında yaşamlarını kaybeden , şehit düşen tüm Azerbaycanlı kardeşlerimize Allah'tan rahmet , yaralı kardeşlerimize acil şifalar diliyoruz.

Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Malatya şubesi Şubesi olarak ısrarla ve inançla bilinmesini isteriz ki

Türkiye Cumhuriyeti Devletimiz ve Milletimiz olarak her zaman kardeşimiz Azerbaycan’ın yanındayız, sonuç ne olursa olsun gerekiyorsa kardeş Azerbaycan'ın toprak bütünlüğü ve kardeşlerimizin bağımsızlığı için üzerimize ne düşüyorsa gözümüzü kırpmadan yapmaya hazırız.

Yaşaşın Türk Azerbaycan kardeşliği.

Ne Mutlu Türküm Diyene.

Saygılarımla.

Gazi Mustafa GÖZÜKARA

Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve

Yetimleri Derneği Malatya Şube Başkanı

MALATYA BİRLİK GAZETESİ

  • Etiketler
HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN