Etiketler

Başkan Gürkan, Ekiplerimiz Hizmet Destanları Yazıyor

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan Yol ve Altyapı Koordinasyon Dairesi tarafından özellikle Pütürge ve Doğanyol ilçeleri ile kırsal mahallelerin asfalt ihtiyacını karşılayacak olan Mobil Plent tesisinde incelemelerde bulundu. 

İlçe Koordinasyon Toplantılarının Son Durağı Pütürge Oldu

Başkan Gürkan: Pütürge’ye Hizmet Etmekten Onur Ve Gurur Duyuyoruz.

Yalçınkaya; Pütürge Olumsuzluklarla Değil Güzelliklerle Anılmalı

Deva Partisi Pütürge İlçe Başkanı İbrahim Yalçınkaya ve Yönetim Kurulu Üyeleri Pütürge Muhtarlar Derneği Başkanı Seçilen Ahmet Aslan'ı Ziyaret Ederek Başarılar Diledi.

Başkan Yalçınkaya , Pütürge Hak Etmediği Bir Yanlızlık İçerisinde

DEVA Partisi Pütürge İlçe Başkanı İbrahim  Yalçınkaya , Kadın Kolları Başkanı , Gençlik Kolları ve Teşkilat Üyeleri Anadolu Basın Birliği Malatya Şubesini Ziyaret Etti...

​​​​​​​Pütürge Emniyetinden Hırsızlara Geçit Yok

Pütürge ilçesinde tek katlı müstakil bir evde yaşayan, geçimini beslediği ineğin sütüyle sağlayan yaşlı teyzenin...

Maski, Bakımlı’nın Alt Yapı Sorununu Çözdü

Pütürge İlçesi Bakımlı Mahallesi’nde vatandaşların talepleri doğrultusunda harekete geçen Malatya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü ekipleri, mahallenin içme suyu ve kanalizasyon sorununu giderdi.

Milletvekili Çalık, Pütürge’yi Yeniden İnşa Ediyoruz

AK Parti Merkez Karar Yönetim Kurulu Üyesi ve Malatya Milletvekili Öznur Çalık, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın talimatlarıyla 24 Ocak’ta meydana gelen depremde ağır hasar gören Pütürge ilçesini yeniden inşa ettiklerini söyledi.

Başkan Yalçınkaya, Milletin Hakkını Asla Kimseye Yedirtmeyiz

 Deva Partisi Pütürge İlçe Başkanı İbrahim Yalçınkaya, Belediye şirketine ait Şiro Çayı üzerindeki kum ve çakıl ocağının özel bir şirkete ihalesiz verilmesi Pütürge'lileri rahatsız etmiştir.

Pütürge/Poskıran’a 40 Km Asfalt Serimi Gerçekleştirildi

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, Pütürge İlçesini ziyaret ederek Yol ve Altyapı Koordinasyon Daire Başkanlığı tarafından ilçede yapılan çalışmaları inceledi.

AK Parti Heyetinden Pütürge’ye Çıkarma

“CHP yalan siyasetini İzmir depreminde de sürdürdü”

Başkan Çelebi; Birlikte Daha Güçlü Oluyoruz

Pütürgeliler Dernek Başkanı Necati Çelebi, Anadolu Basın Birliği Malatya Şubesini ziyaret ederek, birlik içinde olduğumuzda daha güçlü oluyoruz dedi ve Merhum Yazar Abdulkadir Duru'nun "Deha Mustafa, Mucize Kemal" yazılı şiirini hediye etti.

Gençler Maske Dağıtmaya Devam Ediyor

Malatya Gençlik Federasyonu Malatya’nın Pütürge ve Kale ilçelerinde vatandaşlara maske dağıtımı gerçekleştirdi.

Vali Baruş, Pütürge’de 313 Afet Konutu ve 250 Kentsel Dönüşüm Konutu Yapılacak

Vali Aydın Baruş, 24    Ocak’ta yaşanan depremin ardından yapımı devam eden deprem konutlarını incelemek üzere Pütürge İlçesini ziyaret etti.

Deva Partisi Pütürge İlçe Kongresi  

DEVA Partisi Malatya Kongreleri devam ediyor. Deva Partisi Pütürge Kurucu İlçe Başkanı olarak görevlendirilen İbrahim YALÇINKAYA tarafından kuruluşu gerçekleştirilen Deva Partisi Pütürge İlçe Başkanlığı ilgili mevzuatlar gereği ilk kongresini gerçekleştirdi.

FIRAT EDAŞ Pütürge’de Yatırımlarına Ara Vermiyor

Fırat Elektrik Dağıtım A.Ş., Pütürge İlçesinde Örmeli Mahallesi İçin Planladığı 2 Milyon Tl Tutarındaki Yatırım Çalışmasını Tamamladı.

Malatya'da Korkutan Deprem

SAHILKOY-PUTURGE (MALATYA) 4,7 şiddetin bir deprem yaşandı.

Pütürge’de Gürkan’a Yoğun İlgi

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, Pütürge’de incelemelerde bulunarak vatandaşlarla buluştu. Kurbanlarla karşılanan Gürkan, büyük ilgi gördü.

Malatya Valiliğinden Covid-19 Açıklaması

Malatya Valiliği tarafından yapılan açıklamaya göre Pütürge İlçesinde Covid-19 nedeniyle bir açıklama yaptı.

Ağbaba, Depremzedeler Muhatap Kabul Edilmiyor

CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba, Pütürge ve Doğanyol’da depremzedeler ile bir araya gelerek sorunları dinledi. Ağbaba, “Deprem bölgesindeki en büyük sorun depremzedelerin muhatap kabul edilmemesi, gerekli bilgilendirmelerin yapılmaması” dedi.

4.1 Şiddetinde Deprem Meydana Geldi

Malatya'nın Pütürge ilçesinde 4 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Kandilli ise depremin büyüklüğünü 4.1 olarak açıkladı.

Çataklı, Toplumsal Farkındalığın Yeniden Oluşturulmasına İhtiyacımız Var

Pütürge’de yaşanan 5.7 şiddetindeki depremin yarattığı etkileri incelemek üzere Malatya’ya gelen İç İşleri Bakan Yardımcısı İsmail Çataklı, Malatya’da corona virüs denetimlerine katıldı.

Bakan Yardımcısı Çatak, Sağlık İçin Hepimiz Deprem Bölgesindeyiz

Malatya'nın Pütürge ilçesinde yaşanan 5.2 şiddetindeki depremin meydana getirdiği etkileri incelemek üzere Malatya'ya gelen İçişleri Bakan Yardımcısı İsmail Çataklı, İlk olarak Malatya Valiliğine ziyarette bulundu.

Çalık, Deprem’de Zarar Gören Vatandaşlarımızın Yanındayız

“Pütürge, Doğanyol, Kale, Battalgazi ve Yeşilyurt’ta yaralar çok hızlı bir şekilde sarılmaya devam ediliyor”

Milletvekili Çalık, Deprem Bölgesinde

Çalık: Pütürge depreminde can kaybı ve yaralanma yok.

Büyükşehir Milleti’nin Yanında

Malatya'nın Pütürge ilçesinde saat 12.37’de meydana gelen 5,2 büyüklüğünde deprem Malatya'nın yanı sıra Elazığ, Adıyaman, Diyarbakır, Batman, Siirt, Kahramanmaraş ve Şanlıurfa'da da hissedildi.

Vali Baruş, Pütürge'deki Depremzedeleri Ziyaret Etti

Vali Aydın Baruş, merkez üssü Pütürge ilçesi olan 5,3 büyüklüğündeki depremde evleri ağır hasar gören vatandaşları ziyaret etti.

Depremde Pütürge ve Kale'de 20 Ev Ağır Hasar Gördü

Malatya Valiliği Pütürge İlçesi Çayköy Mahallesinde Meydana Gelen depremde, Pütürge ve Kale ilçelerinde 20 evde ağır hasar olduğunu, can kaybı bulunmadığını duyurdu.

Pütürge'de 2 Mahallede Karantina Kaldırıldı

Malatya Valiliğinden yapılan açıklamaya göre, Pütürge'nin 2 mahallesinde daha önce korona virüs nedeniyle karantina uygulanmıştır. Uygulama 1 mayıs itibari kaldırılmıştır.

Pütürge'de Sahilköy Mahallesi Karantina Altına Alındı

Pütürge İlçe Hıfzıssıhha Kurulu kararıyla İlçesi Sahilköy Mahallesi Koronavirüs salgını nedeniyle karantina altına alındı.