Etiketler

Başkan Gürkan Minibüsçü Ve Taksici Esnafına Maske Dağıttı

Malatya Büyükşehir Belediyesi, korona virüs ile ilgili almış olduğu tedbirlerin yanı sıra acil ihtiyaçlarını karşılamak için dışarı çıkan vatandaşlara verilmek üzere ev ev maske dağıtımına başladı.

Minibüslerde Tek Tip Kıyafet Uygulaması Başladı

Kıyafetler Büyükşehir Belediyesinden.

Gürkan, Şehrimizde Ulaşımın Güvenli Olması Bizleri Mutlu Ediyor

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, minibüs, otobüs ve trambüsler de seyahat eden vatandaşlar ile bir araya gelerek sohbet etti.

Minibüsçü Esnaflarından Başkan Gürkan’a Ziyaret

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, Minibüsçüler ve Umum Servisçiler Odası Başkanı Mesut İnce ve beraberindeki heyeti kabul ederek bir süre görüştü.

Akkurt Minibüse Bindi, Sorunları Dinledi

“Malatya’ya Ulaşım Rahatlığını Kazandıracağız”

Ford Otosan'dan Meslek Lisesine Araç Desteği

Ford Otosan, sosyal sorumluluk projesi kapsamında Malatya Şehit Kemal Özalper Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesine minibüs hediye etti.

Minibüs Duraklarında Yapılan Düzenleme Çalışmaları Tamamlandı

Battalgazi Belediyesi tarafından eski Buğday Pazarı’nda bulunan Minibüs Durakları’ndaki yeniden düzenleme çalışmaları tamamlandı.

Başkan Gürkan, Çalışmaları Yerinde İnceledi

Battalgazi Belediyesi tarafından Minibüs Durukları’nda ve Esnaf İş Hanı’nda başlatılan yenileme ve düzenleme çalışmaları yoğun şekilde devam ediyor.

Minibüs Durakları, Çağdaş Ve Modern Bir Görünüme Kavuşuyor

Battalgazi Belediyesi tarafından eski Buğday Pazarı’nda bulunan Minibüs Durakları’nın çağdaş ve modern bir görünüme kavuşması için çalışma başlatıldı.

Polat, Esnaf, Toplumun Ana Damarıdır

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat, Minibüsçüler Garajını ziyaret ederek minibüsçülerin sorunları hakkında bilgiler aldı.

Keskin, Her Zaman Ülkemizin Birlik Ve Beraberliğinin Yanındayız

Malatya Şoförler ve Otomobilcileri Esnaf Odası ile Malatya Minibüsçüler ve Servisçiler Esnaf Odası’nın ortak organizasyonu ile minibüsçü ve servisçi esnafına iftar yemeği verildi.

Başkan Gürkan, Minibüs Durakları Bölgesi Esnafları İle Biraraya Geldi

Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, Malatya Minibüs Durukları’nın bulunduğu alandaki esnafları ziyaret etti.

Taksi ve Minibüs Evleri

Minibüs Ve Servisçiler Ücretsiz Geleneği Bozmadı

Malatyalı minibüsçü ve servisçiler, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın bugün Malatya’da miting yapacağı alana ücretsiz olarak yolcu taşıyor.

Keskin: Özel Halk Otobüsü İşletmecilerinin Haklarını Koruyacağız

Malatya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (MESOB)  Başkanı Şevket Keskin,  minibüs hatlarından özel halk otobüsü işletmeciliğine geçen esnafların yaşamış oldukları sorunları ve sıkıntıları çözeceklerini söyledi.

Minibüs Direğe Çarptı: 18 Yaralı

Malatya’da trambüs direğine çarpan minibüsteki 18 kişi yaralandı.

Ulaşımda Büyük Dönüşüm Başladı

Başkan Ahmet Çakır, Büyükşehir süreci ile birlikte yaşanmaya başlanan değişim ve dönüşümün, minibüslerde de yaşanmaya başlandığını söyledi.