Etiketler

Milletvekili Çalık’tan 'Kayısı Alım Fiyatı' Açıklaması

AK Parti MKYK üyesi ve Malatya Milletvekili Öznur Çalık, Toprak Mahsulleri Ofisi'nin kuru kayısı alımına başladığını belirterek, “Tarihi bir gün yaşıyoruz, kayısının değerini bulduğu, istikrarlı bir dönem yaşayacağı yeni bir dönem başlıyor, üreticimizin ve çiftçimizin emeği, alın teri yerde kalmıyor” dedi.

Başkan Gürkan, Hamido’nun Anısına Sahip Çıktı

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan ve Milliyetçi Hareket Partisi Malatya Milletvekili Mehmet Fendoğlu ile birlikte tarihi Bulgurlu Cami’sinde incelemelerde bulundular.

Çalık, CHP Şirazeden Çıktı Savrulup Duruyor

AK Parti MKYK üyesi ve Malatya Milletvekili Öznur Çalık, “Atatürk'ün kurduğu parti diye yola çıkan CHP’de Atatürk ismini kullanmadığını söyleyen il başkanı var. CHP şirazeden, yoldan çıktı savrulup duruyor” dedi.

Milletvekili Çalık, Onlar Laf Üretir Biz İcraat

AK Parti MKYK üyesi ve Malatya Milletvekili Öznur Çalık, Darende ilçesine 18 yılda eğitimden sağlığa, ulaşımdan kültüre kadar her alanda yatırımlarda bulunduklarını belirterek, “CHP ne yaptı sadece laf üretti. Biz ise icraat” dedi.

Başkan Güder, Gazilerimiz Ve Şehit Ailelerimiz, Başımızın Tacıdır

AK Parti Malatya Milletvekili Hakan Kahtalı ve Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, 19 Eylül Gaziler Günü dolayısıyla Türkiye Muharip Gaziler Derneği Malatya Şube’ni ziyaret etti.

Başkan Çınar Çalışıyor, Yeşilyurt İlçesi Güzelleşiyor

Milletvekili Tüfenkçi, Yeşilyurt Belediyesi Yeni Hizmet Binası Ve Millet Bahçesi Alanında İncelemelerde Bulundu.

Çalık, TMO Pazartesi Günü Kayısı Alımına Başlıyor

AK Parti MKYK üyesi ve Malatya Milletvekili Öznur Çalık, “Toprak Mahsulleri Ofisi (TMO) kayısı alımına Pazartesi günü başlıyor” dedi.

Milletvekili Çalık, Battalgazi İlçesinde Esnafları Ziyaret Etti

AK Partili Çalık’tan Moody’s tepki: “İnandırıcılığınızı kaybediyorsunuz”

Eskimalatya’daki Depremzedelerin Yaraları Sarılıyor

AK Parti MKYK Üyesi ve Malatya Milletvekili Öznur Çalık ve Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, depremzede aileleri için Eskimalatya’daki Yatılı Bölge Okulu (YİBO) yan kısmında yapımı devam eden 495 konutun inşaat çalışmalarını inceledi.

Çırmıhtı’nın Köklü Tarihi Ayağa Kalkıyor

AK Parti Milletvekili Hakan Kâhtalı, Çırmıhtı bölgesinin tarihsel zenginliklerini turizme kazandırmak amacıyla Tarihi Yeşilyurt Konaklarında yapılan restorasyon çalışmalarıyla hazır hale getirilen Butik Otel, 44 Yıl Hatır Kahve Konağı ile Kent Belleği Müzesi başta olmak üzere tanıtıma yönelik yatırım alanlarını inceledi.

Milletvekili Çalık’tan Ziyaret

AK Partili Çalık’tan yerli otomobilde kullanılacak Nadir Toprak Element yataklarına ziyaret:

Çalık, Malatya Arıtma Tesisinin İhalesi İlana Çıktı 

AK Parti MKYK üyesi ve Malatya Milletvekili Öznur Çalık, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığının desteği ile Malatya 1.OSB Arıtma Tesisinin yapım ihalesinin ilana çıktığını ve iki yıl içerisinde tamamlanacağını söyledi.

Milletvekili Ağbaba, İktidar Türkiye Tırmanışta Diyor

CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba, CHP Genel Merkezi önünde gerçekleştirdiği basın toplantısında, esnafların ve sokak çalışanlarının pandemi döneminde yaşadığı sıkıntılara ilişkin açıklamalarda bulundu.

Milletvekili Kahtalı ve Güder, Gelincik Tepesi’ndeki Çalışmaları İnceledi

Milletvekili Kahtalı: “İşlerin Hızlandırılması İçin Gayret Gösteren Osman Başkanıma Teşekkür Ediyoruz”

CHP’Lİ Ağbaba Sağlık Bakanlığı Verilerindeki Çelişkiyi Gösterdi!

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Malatya Milletvekili Veli Ağbaba, Sağlık Bakanlığı’nın düzenli olarak yayınladığı COVID-19 raporlarında vefat sayılarının halktan gizlendiğini ifade etti.

Çalık, SGK Hizmet Binamız 2022 Yılında Hizmete Girecek

AK Parti MKYK üyesi ve Malatya Milletvekili Öznur Çalık, yaklaşık maliyeti 46 milyon lira olan Malatya Sosyal Güvenlik Kurumu(SGK) hizmet binasının 2022 yılında hizmete açılacağını söyledi.

Çalık ve Güder, Battalgazi Bölgesindeki Yatırımları İnceledi

Milletvekili Çalık: “Osman Başkanımız Güzel Hizmetlere İmza Atıyor”

Çalık, Malatya Genelinde 69 Bin 431 Bina İncelendi

AK Parti MKYK üyesi ve Malatya Milletvekili Öznur Çalık, Malatya genelinde kesin hasarda incelenen toplam bina sayısının 69 bin 431 olduğunu ve bugüne kadar 362 acil yıkılacak binanın 350’sinin yıkımının tamamlandığını açıkladı.

Tüfekçi’den 30 Ağustos Zafer Bayramı Mesajı

AK Parti Mkyk Üyesi Ve Malatya Milletvekili Bülent Tüfenkci’nin 30 Ağustos Zafer Bayramı Mesajı

Milletvekili Yıldız’dan Başkan Güder’e Ziyaret

Başkan Güder: “Malatya Gençliği Türkiye İçin Çok Önemli”

Çalık, Arıtma Tesisinin İhalesi 14 Eylül’de Yapılacak

AK Parti MKYK üyesi ve Malatya Milletvekili Öznur Çalık, ‘Malatya 1.OSB Arıtma Tesisi Verimlilik ve Kapasite İyileştirme Projesi’nin ihalesinin 14 Eylül’de gerçekleştirileceğini açıkladı.

Üniversitemiz İle İşbirliği İçerisinde Çalışıyoruz

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, beraberinde AK Parti MKYK Üyesi ve Malatya Milletvekili Bülent Tüfenkci ile birlikte İnönü Üniversitesi Rektörlüğüne yeniden atanan Prof. Dr. Ahmet Kızılay’ı makamında ziyaret ederek görevinde başarılar dilediler.

Çalık: AK Parti Ailesi Çok Güçlü Bir Teşkilat

AK Parti MKYK üyesi ve Malatya Milletvekili Öznur Çalık, “AK Parti ailesi çok güçlü bir teşkilat ve 13 milyon üyesi var. Teşkilatlarımız, Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın izinde emin adımlarla yürüyor” dedi.

Ağbaba, Kahveci Esnaf’ının Sorunlarını Dile Getirdi

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkan Yardımcısı, Malatya Milletvekili Veli Ağbaba, Malatya Kahveciler Odası Başkanı Hacı Karanfil ile birlikte pandemi sürecinde kahvecilerin yaşadığı sıkıntılara dair ortak bir basın açıklaması gerçekleştirdi.

Çalık, Bazıları Dizi İzleyip, Senaryo Yazarken, Biz Tarih Yazmaya

AK Parti MKYK üyesi ve Malatya Milletvekili Öznur Çalık, “Muhalefetle işbirliği tutarak, dış mihraklarla birlikte Recep Tayyip Erdoğan Erdoğan karşıtlığı üzerinden siyaset yapmak isteyenler, dizi izlemeye, senaryo yazmaya devam etsinler, biz tarih yazmaya, tarih yapmaya cumhurbaşkanlığımızın liderliğinde devam edeceğiz” dedi.

Çalık, Bizim En Büyük Gücümüz İnsan Varlığımızdır

AK Parti MKYK üyesi ve Malatya Milletvekili Öznur Çalık, “Bizim en büyük gücümüz davamıza olan inancımız ve insan varlığımızdır” dedi.

Çalık, KDV İndirimi Esnafa Can Suyu Oldu

AK Parti MKYK üyesi ve Malatya Milletvekili Öznur Çalık, Koronavirüsün ekonomik etkilerine karşı Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak’ın 2020 yılı sonuna kadar geçerli olacak vergi indirimleri müjdesinin esnafa adeta can suyu olduğunu söyledi.

Arapgir’e 18 Yıl Boyunca Çok Önemli Yatırımlar Kazandırdık

AK Parti MKYK Üyesi ve Malatya Milletvekili Öznur Çalık, “Arapgir bizim için çok kıymetli. Arapgir bizim gözümüzün nuru. Hepimizin ortak bir hedefi var; memleketimize ve milletimize hizmet etmek. Biz, Arapgir’e 18 yıl boyunca çok önemli yatırımlar kazandırdık” dedi.

Ahmet Çakır, Divan Kurulundan İstifa etti

AK Parti Malatya Milletvekili Ahmet Çakır, BTC Türk Y. Malatyaspor divan kurulu başkanlığından istifa ettiği bildirildi.