Etiketler

Başkan Çınar, Özel Çocuklar Ve Aileleri Unutulmadı

3 Aralık Dünya Engelliler Günü nedeniyle Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar ve Eşi Semra Çınar ziyaretlerde bulundu.

Başkan Çınar, Makbule Sultansuyu’nun Çay Davetini Geri Çevirmedi

Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar, Dilek mahallesinde yaşayan Makbule Sultansuyu isimli yaşlı teyzenin, sosyal medya üzerinden yaptığı çay davetini geri çevirmedi.

Yeşilyurt Belediye Meclisi Kasım Ayı Çalışmalarını Tamamladı

Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar Başkanlığında toplanan Yeşilyurt Belediye Meclisi, Kasım Ayı 2.Oturum Toplantısında komisyon raporları ve teklifleri karara bağlayıp, Kasım ayı çalışmalarını tamamladı.

Yeşilyurt Belediyesi, Bisiklet Sporunun Yaygınlaşması İçin Çalışmaları Artırdı

Yeşilyurt Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü, Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar’ın talimatıyla ‘Sağlıklı Gençler Sağlıklı Nesiller’ sloganı altında bisiklet takımı kurmak için çalışmaları başlatırken, bisiklet sporunun toplumda yaygınlaşması adına eğitim programları, geziler ve etkinlikler düzenlenecek.

Başkan Çınar’dan Anadolu Basın Birliği Malatya Şubesi’ne Ziyaret

Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar, Anadolu Basın Birliği Malatya Şubesini Ziyaret Etti.

Çınar, 'Cumhuriyet, Destansı Bir Mücadelenin Eseridir'

Başkan Mehmet Çınar’dan 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Mesajı

Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar, Mesaisine Bisikletle Geldi

“Hareketlilik, Hayatımızın Merkezinde Olmalı”

Çınar, Milli Eğitim Müdürü Ali Tatlı’yı Misafir Etti

Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar, veda ziyaretlerine devam eden Malatya İl Milli Eğitim Müdürü Ali Tatlı’yı makamında ağırladı.

Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar’ı Duygulandıran Karşılama

“Sağlıklı Ve Dinamik Bir Şekilde Görevimizin Başındayız”

Başkan Çınar Çalışıyor, Yeşilyurt Güzelleşiyor

Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar Çalışıyor Yeşilyurt İlçesi Güzelleşiyor. Başkan Çınarın, Çalışmaları Yeşilyurt Halkı ve Malatyalı hemşerilerimiz tarafından takdir ediliyor.

Çınar, Bölgemize Değer Katacak Vizyonel Bir Belediye Binası Olacak

Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar’ın yeni dönem vaatleri arasında olup, işlevselliği, yeri, konumu ve hizmet alanlarıyla Yeşilyurt’un gelişim sürecine büyük değerler kazandıracak şekilde projelendirilen ve yapımına başlanan ‘Belediye Hizmet Binası ve Kompleksi’ alanında kurban kesilip, dua edildi.

Çınar, Şahintepesi, Macera Parkıyla Farklı Bir Hüviyete Bürünecek

Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar, “Kadim Çırmıhtı’nın eşsiz doğal güzelliklerine tepeden bakan hâkim bir noktada bulunan Şahintepesi’ni, inşaatı devam eden Macera Parkı ve Sosyal Tesisleri ile farklı bir hüviyete ulaştıracağız.

Enerji Yatırımlarımızla Milli Ekonomiye Katkı Sunuyoruz

Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar, “ Yeni dönem vaatlerimiz arasında yer alan ‘Yeşilyurt’un 5 Farklı Noktasına GES’ projemizin ilki olan Mollakasım Mahallesi Güneş Enerji Santralinde enerji üretimine başladık. Enerji yatırımlarımızla milli ekonomiye katkı sunmuş oluyoruz.” dedi.

Çınar, Millet Bahçemiz, Bölgemizin Değerini Artıracak

Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar, “Yeşilyurt’umuzun doğal yapısına yakışacak şekilde hizmete sunacağımız Millet Bahçemiz, sosyal donatıları, mekânları ve yeşil alanlarıyla bölgemizin değerini artıracaktır.” dedi.

Başkan Mehmet Çınar’dan Kurban Bayramı Mesajı

“Kurban İbadeti, Allah’a Manen Ve Ruhen Yaklaşmanın Eşsiz Bir Fırsatıdır”

Çınar, Yeşilyurt’umuzun Değişimine Yakışacak Bir Hizmet Binası İnşa Edeceğiz

Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar, “ Çağın gerekliliklerine uygun bir bakış açısıyla projesini tamamladığımız, modern ve nezih alanlarıyla dikkat çekici bir görüntüye sahip olacak yeni Belediye Hizmet Binamız, yeni yatırımlarla değişim trendinde olan Yeşilyurt’umuzun gelişim sürecine büyük katkılar sağlayacaktır.” dedi.

Çınar, Konforlu Yol Güzergâhlarımız Artıyor

Bostanbaşı mahallesinde gerçekleşen yol yenileme ve sıcak asfalt serim çalışmalarını inceleyen Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar, “Gelecek nesillere kaliteli ve yaşam memnuniyetinin yüksek olduğu bir Yeşilyurt emanet etmek için çalışıyoruz.

Bağımsızlık Ruhumuz 15 Temmuz’da Bir Kez Daha Destanlaştı

Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar, “Tarihi nice zafer ve destanlarla dolu yüce milletimiz bir kez daha ecdadına ve tarihine yakışır şekilde 15 Temmuz gecesi darbeye kalkışan hainlere destansı bir şekilde gereken dersi vermiştir.

Başkan Çınar’ın Çalışmalarından Dolayı Mahalle Sakinlerinden Tam Destek

Halkın Başkan Mehmet Çınar, Kiltepe Mahallesinde Vatandaşların Sorunlarını Dinledi.

 Mollakasım, Akıcı ve Güzel Yollarıyla Daha Değerli Hale Gelecek

Mollakasım Mahallesindeki yol yenileme çalışmalarını inceleyen Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar, “ Tarihi ve turistik mekânları ve doğal güzellikleriyle farklı bir atmosfere sahip Mollakasım mahallemizdeki araç ve yaya trafiğini akıcı hale getirecek kalıcı yatırımlarımıza hız verdik.

Bakanı Kasapoğlu, Yeşilyurt’a Çok Değerli ve Özel Spor Tesisleri Kazandıracağız

Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Malatya ziyaretleri kapsamında Yeşilyurt Belediyesini ziyaret ederek, Yeşilyurt’ta hayata geçen sosyal, kültürel, sportif ve eğitim hizmetlerin yanı sıra devam eden projeler hakkında Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar’dan detaylı bilgiler aldı.

 Çınar, Gençlerimizin Farklı Yeteneklerini Ön Plana Çıkartıyoruz

Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar’ın başlama vuruşunu yapmasıyla start alan Ayak Tenisi Turnuvası Amatör Spor Kulüpleri karşılaşmaları birbirinden çekişmeli ve heyecanlı maçlara sahne oluyor.

Kırsal Bölgelerdeki Yol Yenileme Hizmetlerine Öncelik Tanıyoruz

Yeşilyurt Belediyesi, Ulaşım Ağını Konforlu Hale Getirecek Çalışmalara Hız Verdi.

Çınar, Şanlı Tarihimizi Hafızalara Kazıyacağız

Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar’ın yeni dönemlerinden olup yapımı devam eden Savunma Sanayi ve Savaş Makineleri Açık Hava Müzesinde; kahramanlık destanlarıyla dolu şanlı tarihimizde yaşanan savaşlarda ve alınan güvenlik önlemlerinde kullanılıp tarihe tanıklık eden askeri teçhisatlar özel alanlarda sergilenecek.

Yeşilyurt Belediyesi'nin Çevre Sağlığına Verdiği Öneme Sıfır Atık Belgesi

Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Fikret Onhan, ‘Dünya Çevre Koruma Haftası’ nedeniyle Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar’ı ziyaret ederek çöplerin ayrıştırılarak milli ekonomiye kazandırılması ve atık çöplerin oluşmaması adına Yeşilyurt’ta gerçekleşen hizmetlerden dolayı verilen ‘Sıfır Atık’ Belgesini takdim etti.

Birlikte Hareket Ederek Yeşilyurt’u İleriye Taşıyoruz

AK Parti Malatya Milletvekili Ahmet Çakır ile Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar, Görgü, Kuyulu, İkizce, Seyituşağı ve Atalar mahallerinde hayata geçen yatırımları yerinde incelerken, mahalle muhtarları ve vatandaşların taleplerini dinlediler.

Başkan Çınar, Gündüzbey Sosyal Tesis Projemiz İle Turizm

Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar’ın kadim bir medeniyet kültürü üzerine inşa edilen Gündüzbey’in doğal lezzetleri, tarihi ve turistik mekânlarını daha geniş kesimlere tanıtmak amacıyla yeni dönem vaatleri arasında yer verdiği ‘Gündüzbey Sosyal Tesis’ projesinin yapım işleri başladı.

Başkan Çınar, Kan Verelim Hayat Kurtaralım

Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar, “Paylaşmanın bereketini hep birlikte yaşamak, daha güzel günlere vesile olmak için tüm vatandaşlarımızı kan bağışına davet ediyorum. Koronavirüs salgınıyla mücadele ettiğimiz bu zor süreçte çok daha hassas davranarak ve kan vererek hayatların kurtulmasına vesile olmalıyız.” dedi.

Çınar, Kadir Gecesi; Manevi Arınma ve Bağışlanmadır

Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar, “Bin aydan daha hayırlı olan  Kadir Gecesi, günahlardan arınmış yeni bir hayat için ilahi fırsattır.

Çınar, Horata Çayına Yeni Bir Sosyal Yaşam Alanı Kuruyoruz

Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar, “Son yıllardaki yatırımlar ve projelerle çehresi değişip, geleceğe artık daha umutla ve güvenle bakan Yeşilyurt’umuzun tüm mahalle, cadde ve sokaklarını vizyonel ve nitelikli yatırımlarla güzelleştirmek adına büyük bir çaba sarf ediyoruz.” dedi.